پیام تبریک رئیس جمهور پاکستان به روحانی
۵۶۰۶۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۷
۴۷۶۱ 
سناتور فرحت الله بابر سخنگوي رييس جمهوري پاكستان گفت: زرداري در گفت وگوي تلفني با دكتر حسن روحاني، انتخاب وي از سوي مردم ايران را نشان دهنده اعتماد ملي به وي خواند.
خبرگزاری ایرنا: سناتور فرحت الله بابر سخنگوي رييس جمهوري پاكستان گفت: زرداري در گفت وگوي تلفني با دكتر حسن روحاني، انتخاب وي از سوي مردم ايران را نشان دهنده اعتماد ملي به وي خواند.

بابر به نقل از زرداري افزود: دكتر روحاني قادر است در زمان رياست جمهوري خود كشور ايران را به سوي صلح، پيشرفت و رفاه به پيش ببرد.

بر اساس گزارش سخنگوي زرداري، رييس جمهوري پاكستان در ادامه اين تماس ابراز اميدواري كرد؛ تحت رياست جمهوري دكتر حسن روحاني ايران همچنان به پيشرفت هاي سريع خود تداوم بخشيده و رييس جمهوري منتخب ايران در صلح و ثبات منطقه اي نقش فعال خود را ايفا كند.

زرداري با اشاره به اينكه مردم دو كشور اشتراكات تاريخي، مذهبي و برادرانه داشته و خواهند داشت، ابراز اميدواري كرد: در روزهاي آينده ارتباطات ميان دو ملت تقويت يافته و روابط بيشتري را ميان دو كشور شاهد باشيم.

 وي تصريح كرد: مقامات دولتي در پاكستان با نگرش به آينده تلاش خواهند كرد تا با دولت منتخب ايران به منظور ارتقاي ارتباط دوجانبه و صميمي تر در ابعاد مختلف همكاري داشته باشند.


رييس جمهوري پاكستان در گفت وگوي تلفني خود با حسن روحاني همچنين بهترين آرزوها را به منظور سلامتي، پيشرفت و رفاه بيشتر مردم ايران خواستار شد.

دوشنبه گذشته نيز محمد نواز شريف نخست وزير پاكستان در پيامي به دكتر حسن روحاني انتخاب وي را به عنوان رييس جمهوري منتخب مردم ايران تبريك گفت و خواستار تعميق و گسترش روابط دوجانبه تهران و اسلام آباد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج