2500 مترمربع از اراضی جنگلی گالیکش سوخت
۵۶۱۳۴۶
۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
۸۷۴۴
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گالیکش گفت: آتش‎سوزی در عرصه‎های جنگل‎های تراجیق شهرستان گالیکش به صورت کامل مهار شده و بر اثر آن ۲۵۰۰ مترمربع از اراضی جنگلی در آتش سوخت.
خبرگزاری تسنیم: منصور ممشلی در گفت‎وگو با خبرنگار در گالیکش درباره وضعیت آتش سوزی در اراضی جنگلی این شهرستان اظهار داشت: با تلاش نیروهای امدادی، آتش‎سوزی روز گذشته در عرصه‎های جنگل‎های تراجیق شهرستان گالیکش مهار و خاموش شد.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گالیکش افزود: در این آتش‎سوزی 2 هزار و 500 مترمربع از اراضی جنگلی تراجیق در آتش سوخت.

وی تصریح کرد: علت همه آتش‎سوزی‎های حوزه شهرستان گالیکش، آتش زدن سفال گندم در اراضی کشاورزی است که وزش بادهای منطقه‎ای سبب گسترش آتش به سمت جنگل‎های اطراف می‎شود.

ممشلی یادآور شد: با توجه به فصل گرما، بارها به کشاورزان در این مورد اطلاع‎رسانی و اخطار داده شده اما متاسفانه باز هم با سهل‎انگاری این اتفاق صورت گرفته است.

امروز 2 آتش‎سوزی در اراضی این شهرستان رخ داد

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گالیکش تاکید کرد: امروز هم در 2 منطقه شهرستان گالیکش، تلوستان و قلی‎تپه به همین علت آتش‎سوزی شد که با حضور نیروهای منابع طبیعی و مردم آتش سریع مهار شد و هیچ خسارتی وارد نشد.

ممشلی گفت: با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی شهرستان گالیکش، موسسه خیرین سبزاندیش در شهرستان گالیکش تاسیس شده که با توجه به فعالیت‎های خوب این موسسه، مورد توجه سازمان جنگل‌ها و وزارت کشور قرار گرفت و این موسسه در حال تاسیس بنیاد خیرین طبیعت ایران در سطح کشور است.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گالیکش گفت: قرار است این موسسه با همت خیران و جذب کمک‌های خیرین کشور بتواند در حفظ محیط زیست شهرستان اقدامات خوبی انجام دهد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج