تردد نیم میلیون زائر «اربعین» از مرز خسروی
۵۶۵۳۷۵
۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
۵۹۱۸ 
فرمانده ناجا با اشاره به اینکه ناجا آمادگی لازم برای برقراری امنیت در مرز خسروی را دارد، گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود نیم میلیون نفر از این مرز راهی کشور عراق شوند، از این رو باید توان و تلاش خود را افزایش دهیم.
خبرگزاری ایسنا: فرمانده ناجا با اشاره به اینکه ناجا آمادگی لازم برای برقراری امنیت در مرز خسروی را دارد، گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود نیم میلیون نفر از این مرز راهی کشور عراق شوند، از این رو باید توان و تلاش خود را افزایش دهیم.

سردار حسین اشتری امروز (22 تیر) در جمع کارکنان انتظامی و مرزبانی استان کرمانشاه، اظهار کرد: شرایط امروز جمهوری اسلامی ایران و شرایط حاکم بر منطقه، خاص و حساس است.

وی افزود: پس از بیداری اسلامی در منطقه، استکبار جهانی و در رأس آنها امریکا و اسرائیل به دنبال تغییر آن و جلوگیری از سرایت بیداری اسلامی به سایر کشورها افتادند، حاکمانی نیز که در رأس امور بودند احساس کردند پایه‌های حکومت شان در حال نابودی است، از این رو به دنبال ایران هراسی، شیعه هراسی و اسلام هراسی افتادند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه دشمنان برای اینکه بتوانند نقشه‌های خود را عملی کنند خواهان آن شدند که با نام اسلام به جان مسلمانان بیفتند، گفت: گروهی را به نام داعش راه‌اندازی کردند که با نام اسلام و استفاده از آیات قرآن کریم مسلمانان را قتل و عام کردند.

اشتری با بیان اینکه بر اساس اسناد و مدارک، آمریکایی‌ها از تروریست‌ها حمایت می‌کنند، اظهار کرد: زمانی که ائتلافی را تحت عنوان مقابله با داعش تشکیل دادند، باز هم به نفع داعش اقدام کردند و پایگاه‌های دولت سوریه را مورد هدف قرار دادند و به این گروه تروریستی تسلیحات دادند.

وی با اشاره به جنایت‌های گروه تروریستی داعش، عنوان کرد: این پروژه ناامن‎سازی با وجود شکست‌های اخیرشان در موصل ادامه خواهد داشت زیرا نفرات و افکارشان هنوز باقی مانده است.

مدافعان حرم مانع از جنگ در استان‌های مرزی شدند


اشتری ادامه داد: با همتی که مردم عراق و سوریه کردند و خدمات مستشاری ایران و حضور مدافعان حرم، داعشی ها امروز سرکوب شدند، در همین راستا اگر مدافعان حرم نمی‌رفتند ما امروز در استان های مرزی کشور باید با گروه های تروریستی درگیر می شدیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی یادآور شد: هدف اصلی تروریست‌ها، ایران است و آنها به دنبال این هستند که از راه‌های مختلف وارد ایران شوند، لذا نیروهای نظامی مستقر در استان‌های مرزی ایران باید این آمادگی را داشته باشند که با اشراف اطلاعاتی کامل در صورت بروز حادثه با آن برخورد کنند.

سردار اشتری با یادآوری اقدامات اخیر تروریست‌ها در تهران، گفت: ماموران کلانتری حرم حضرت امام (ره) با هوشیاری بالا قبل هرگونه عملیاتی، تروریست‌ها را به درک واصل کردند.

وی افزود: ما پس از پیروزی انقلاب در دوره‌های مختلف با تروریست‌ها درگیری داشتیم و آنها را سرکوب کرده‌ایم، اما با تمام این اوصاف بازهم باید آمادگی خود را افزایش دهیم.

این مقام ارشد ناجا عنوان کرد: کارنامه نیروی انتطامی در سال گذشته کارنامه قابل قبولی بود و مقام معظم رهبری از ناجا و کارکنان آن ابراز رضایت کردند.

اشتری در ادامه با اشاره به اینکه ناجا آمادگی لازم برای برقراری امنیت در مرز خسروی را دارد، افزود: پیش بینی می‌شود که حدود نیم میلیون نفر از این مرز راهی کشور عراق شوند، از این رو باید توان و تلاش خود را افزایش دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه همکاری خوبی بین دستگاه قضائی و سایر نیروهای مسلح وجود دارد، گفت: باید همکاری خود را با بسیج، سپاه و ارتش افزایش دهیم تا با دستی واحد با دشمنان برخورد کنیم.
 
استان های مرزی کشور درگیر پدیده قاچاق هستند

اشتری بر اهمیت مقابله با قاچاق کالا تاکید کرد و گفت: استان‌های مرزی کشور درگیر پدیده قاچاق هستند از این رو باید در مبادی، حضوری کنترلی داشته باشیم و ورود و خروج بار را کنترل کنیم.

وی با بیان اینکه جلوگیری از سرقت همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است، افزود: باید در مرحله نخست از سرقت جلوگیری کنیم و سپس به دنبال دستگیری و استرداد اموال باشیم.

این مقام ارشد ناجا با اشاره به اهمیت رسیدگی به خانواده کارکنان، گفت: فرماندهان و کارکنان باید زمان خود را مدیریت کنند و در کنار پرداختن به ماموریت ها رسیدگی به خانواده را نیز در اولویت قرار دهند.

وی با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه صیانت از کارکنان گفت: راه اندازی این قرارگاه از بروز مشکلات و تخلفات جلوگیری کرده است، همچنین فرماندهان باید با دید پدرانه به نیروهای خود نگاه و مشکلات آنان را برطرف کنند.

اشتری در پایان خدمتگزاری به مردم را بهترین هدیه برای کارکنان ناجا دانست و گفت: مردم ایران؛ مردمی متدین و قانون‌مدار هستند که باید با رأفت و مهربانی با آنان برخورد کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج