پاسخ جباری به شایعه مصدومیت
۵۷۱۳۶۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
۸۸۲۶
هافبک استقلال سرحال‌تر از همیشه تمرین کرد؛
هافبک بازی‌ساز استقلال امروز بدون مشکل با آبی‌ها تمرین کرد تا به نوعی به شایعاتی که برای او به راه افتاده را پاسخ داده باشد.
ورزش سه: هافبک بازی‌ساز استقلال امروز بدون مشکل با آبی‌ها تمرین کرد تا به نوعی به شایعاتی که برای او به راه افتاده را پاسخ داده باشد.

 در روزی که شایعاتی مطرح بود جواب تست پزشکی جباری منفی اعلام شده و این بازیکن مصدوم است، او امروز هم بدون مشکل در تمرین استقلال شرکت کرد؛ البته این نخستین بار نیست که این بحث در مورد جباری مطرح شده و او از همان روزی که با استقلال قرارداد امضا کرد همیشه با این شایعات درگیر بوده است.

اما موضوع مصدومیت جباری از اردوی ارمنستان شدت گرفت، جایی که این بازیکن در یکی از تمرینات با ورم پا روبه‌رو شد و چند روزی نتوانست در کنار سایر بازیکنان تمرین کند؛ جباری چند روز با تیم تمرین نکرد و به صورت اختصاصی وزنه زد اما در آخرین بازی دوستانه استقلال برابر آرارات ارمنستان دقایقی برای تیمش بازی کرد تا موقتا بحث‌هایی که در مورد مصدومیت او وجود داشت فروکش کند.

ماجرا از این قرار است که امروز اخبار متفاوتی در رسانه‌ها منتشر شده که جباری در تست‌های پزشکی رد و این اخبار در حالی به بیرون منتشر شده است که هافبک خوش استیل استقلال امروز بدون مشکل تمام آیتم‌های تمرینی را پشت سر گذاشت، اتفاقی که می‌تواند بهترین پاسخ به شایعاتی باشد که در مورد مصدومیت این بازیکن وجود دارد.
 
پاسخ جباری به شایعه مصدومیت

در مورد جباری ذکر این نکته لازم است که بی‌تردید در پای او مشکلاتی وجود دارد که شاید نتواند در تمام بازی‌ها برای استقلال بازی کند ولی آنچه مسلم است منصوریان با علم به این موضوع اقدام به جذب این بازیکن کرده و این که او نتواند در تمام بازی‌ها برای آبی‌ها بازی کند چیزی نیست که کادرفنی آبی ها از آن بی‌خبر باشند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج