منتظر رونمایی از مدل رودستر ب‌ام‌و i8 باشید
۵۷۹۱۱۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
۵۹۵۳
بعد از انتشار چند خبر در مورد مدل رودستر ب‌ام‌و i8، خبری جدید در مورد حضور قطعی در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس امسال منتشر شد. نمایشگاه لس‌آنجلس از ۱ دسامبر (۱۰ آذر) تا ۱۰ دسامبر (۲۰ آذر) برگزار می‌شود. ب‌ام‌و i8 حال حاضر مراحل آزمایش و ارزیابی را طی می‌کند.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: بعد از انتشار چند خبر در مورد مدل رودستر ب‌ام‌و i8، خبری جدید در مورد حضور قطعی در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس امسال منتشر شد. نمایشگاه لس‌آنجلس از ۱ دسامبر (۱۰ آذر) تا ۱۰ دسامبر (۲۰ آذر) برگزار می‌شود. ب‌ام‌و i8 حال حاضر مراحل آزمایش و ارزیابی را طی می‌کند.
 
 پاییز منتظر رونمایی از مدل رودستر ب‌ام‌و i8 باشید

BMW اولین بار در نمایشگاه خودرو آلمان در سال ۲۰۰۹ از کانسپتی به نام Vision Efficient Dynamics رونمایی کرد. اتومبیلی که ظاهری متفاوتی نسبت به دیگر مدل‌های ب‌ام‌و داشت و توانست سنگ‌بنای طراحی ب‌ام‌و i8 در سال ۲۰۱۱ شود.

 پاییز منتظر رونمایی از مدل رودستر ب‌ام‌و i8 باشید

این خودرو طراحی پخته‌تری نسبت به کانسپت سال ۲۰۰۹ داشت. در سال ۲۰۱۲ از مدل مفهومی اسپایدر i8 رونمایی و سرانجام مدل کوپه‌ی این خودرو در سال بعد وارد مرحله‌ی تولید شد. حالا که حدود ۴ سال از شروع تولید این خودرو می‌گذرد، ب‌ام‌و به فکر عرضه‌ی نسخه‌ی روباز i8 افتاده است. جای خالی این مدل در سبد محصولات این شرکت آلمانی احساس می‌شد.

 پاییز منتظر رونمایی از مدل رودستر ب‌ام‌و i8 باشید

پیش از این گفته شده بود که این اتومبیل در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی می‌شود؛ مراسمی که از ۲۳ شهریور تا ۲ مهر برگزار می‌شود. اما در جدیدترین خبرها گفته شده که رونمایی این اتومبیل عقب افتاده و رونمایی آن در نمایشگاه لس‌آنجلس در آذرماه رونمایی می‌شود. در مورد مشخصات فنی ب‌ام‌و i8 بد نیست به پیشرانه‌ی بنزینی و برقی آن اشاره کنیم؛ پیشرانه‌ی بنزینی ۳ سیلندر ۱٫۵ لیتری و یک موتور برقی در اکسل جلو می‌تواند حداکثر توان کلی خودرو را به ۴۲۰ اسب‌بخار برساند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج