پاسخ رییس فرهنگستان هنر به ادعای امین تفرشی
۵۷۹۲۵۸
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
۳۲۰۳
محمدعلی معلم‌دامغانی (رئیس فرهنگستان هنر)، در پی انتشار گفتگوی علی‌اکبر امین‌تفرشی (مدیرعامل شرکت پارس آریان) با خبرگزاری ایلنا جوابیه‌ای منتشر کرد.
 خبرگزاری ایلنا: محمدعلی معلم‌دامغانی (رئیس فرهنگستان هنر)، در پی انتشار گفتگوی علی‌اکبر امین‌تفرشی (مدیرعامل شرکت پارس آریان) با خبرگزاری ایلنا جوابیه‌ای منتشر کرد.

 محمدعلی معلم‌دامغانی (رئیس فرهنگستان هنر) به گفتگوی علی‌اکبر امین‌تفرشی (مدیرعامل شرکت پارس آریان) با خبرگزاری ایلنا واکنش نشان داد.

رئیس فرهنگستان هنر در نامه‌ای که در پاسخ به تفرشی نوشته، آورده است:

بسم الله القاسم الجبارین

با عنایت مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محترم، رئیس مجلس، و جناب قاضی القضات؛ پاسخ گزارش و خبر ایلنا از قول خانه فرهنگ و شرکت پارس آریان درباره زیاده‌گوئی‌های آقای امین تفرشی و دار و دسته: عزیز برادر قسم حضرت عباس یا دم خروس؟ دزد حاضر و بز حاضر.

فرهنگستان هنر هست پانصد تابلو هم در اختیار دارد که به عنوان شخص حقوقی در پناه قانون مالک به ید است و قرارداد فریبکارانه شما با زارع (رئیس اسبق صبا) از اصحاب فتنه اصولاً باطل است. مقاله شما و ادعای فرهنگ‌مداری و حمایت از هنرمندان ایران هم قابل اثبات نیست و صرف مدعاست. هنرمندان در گذشته شهادت خود را داده‌اند. زنده‌گان مورد حمایت شما که اثرشان را به شما فروخته‌اند کدامند؟ آن‌ها را با اثرشان و قیمتی که پرداخته‌اید معرفی نمائید. تهمت دروغ و کذب محض هم اگر خلاف قانون نباشد، با اخلاق سازگار نیست.

اسنادتان را به مقامات رسمی ارائه فرمائید و کار را به قاضی و وکیل مجلس و دولت واگذار کنید. مسئله به خوب یا بد بودن من و شما فیصله پیدا نمی‌کند.

 محمدعلی معلم

 ریاست فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج