چگونه کیفیت خودروهای داخلی بالا می‌رود؟
۵۷۹۷۸۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
۴۵۲۷ 
رییس سازمان استاندارد گفت: با توجه به اینکه کیفیت خودروهای داخلی مطلوب نیست، افزایش تعداد استانداردها موجب افزایش کیفیت خواهد شد.
خبرآنلاین: رییس سازمان استاندارد گفت: با توجه به اینکه کیفیت خودروهای داخلی مطلوب نیست، افزایش تعداد استانداردها موجب افزایش کیفیت خواهد شد.

نیره پیروز بخت با اشاره به اینکه استاندارهای خودرو‌های کشور در 2 فاکتور تجدید نظر شده اند، گفت: 52 استاندارد برای خودرو نظر گرفته شده بود که این استانداردها را منطبق با استاندار‌های روز جهان و مقررات اروپا تنظیم کرده و نسبت به استاندارد‌ها سابق یک مقدار سخت گیرانه‌تر اقدام خواهیم کرد.

وی بیان کرد:ارتقای این تعداد به 83 استاندارد طی یک برنامه در شورای سیاست گذاری خودرو تصویب شده واز اول دی ماه سال آینده باید همه خودرو‌های تولیدی و وارداتی براساس استانداردهای جدید تولید شوند و تمام خودروساز‌ها باید براساس آن عمل کنند،در غیر این صورت توقف تولید به سرعت در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رییس سازمان استاندارد ایران با اشاره به اینکه در خصوص استاندارد خودروها سخت گیری بیشتری اعمال خواهد شد، اظهار داشت: خودروهای وارداتی نیز اگر منطبق با این استانداردها نباشد اجازه ورود نخواهند یافت و این اقداماتی گامی در جهت بهبود وضعیت کیفی خودروها در راستای حمایت از مصرف کنندگان است.

پیروزبخت در پایان تاکید کرد: با توجه به اینکه کیفیت خودروهای داخلی تفاوت محسوسی نسبت به خودروهای خارجی دارد، لزوم بکارگیری استانداردهای جهانی برای ارتقای کیفیت بیش از پیش احساس می شود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1396/05/19
نه بابا زحمت نکشید،خسته میشید،، کیفیت میخواهید چکار ،،تا میتوانید افزایش قیمت داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1396/05/19
افزایش کیفیت توسط خودرو سازان تنها زمانی حاصل میشود که با این واقعیت روبه رو شوند که خودروهایشان با کیفیت فعلی فروش نخواهد رفت و ان زمان است که خودشان را پیدا خواهند کرد. و کلید حل مشکل رقابت است رقابت. افسوس .....
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1396/05/19
اشتباه میکنید.فقط با افزایش قیمت کیفیت بالاتر میره و لا غیر
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1396/05/19
هیچکدام از این خودروهای مونتاژی داخلی نبوده و اینها فقط و فقط مونتاژکار قطعات چینی هستند و بکار بردن واژه خودروساز برای اینها جای تاسف دارد.خودروسازان واقعی ژاپن و آلمان و آمریکا و کره و فرانسه و انگلیس هستند ما هم صدهاسال از اینها عقب هستیم.
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1396/05/19
اگه یه دستمال کاغذی زیادتر کنن و آنتشنو کوچکتر و شیک تر کنن و شیشه هاش از اول دودی باشه و یه فلش رو ضبطش باشه خیلی کیفیتش بالا میره بجون مش قاسم راست میگم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج