اتاق خواب های تابستانی ضد پشه
۵۷۹۹۳
۱۸ تير ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۴
۳۱۵۵۹
سریعترین دکور فصلی از غیرمنتظره ترین جاها می آید! پشه بند ها نمونه خوبی از این موضوع هستند. این اکسسوار نیروی تبدیل اتاق خواب به پناهگاه تابستانی استوایی را دارد و هزینه آن هم بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

مجله اینترنتی برترین ها
برترین ها: گاهی سریعترین دکور فصلی از غیرمنتظره ترین جاها می آید! پشه بند ها نمونه خوبی از این موضوع هستند. این اکسسوار نیروی تبدیل اتاق خواب به پناهگاه تابستانی استوایی را دارد و هزینه آن هم بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

در این مهد کودک بر روی تختخواب بچه پشه بندی نصب شده که حالت سلطنتی هندی دارد.
این نیمکت با بالش ها و پشه بندی که بالایش نصب شده حالت تختی زیبا و اشرافی یافته است و هر کسی را وسوسه می کند که روی آن چرتی بزند.
اتاق بچه ها همیشه با اضافه کردن چنین چیزها بانمک تر می شود. مخصوصاً اینکه پشه بند را بالای میز فعالیت بچه ها نصب کنید. می توانید با چسب روبان ها یا آیتم های زیبایی روی پشه بند بچسبانید.
با آنکه نصب پشه بند های آماده آسانتر و ساده تر از بقیه است، ولی در این خانه واقع در جزیره ای یونانی، پشه بند را به نصب توری به سقف راه انداخته اند.
با آنکه پشه بند های بزرگی در بازار وجود دارد، ولی می توانید در صورت داشتن چهارچوب بالای تخت، از بازار تور بخرید و آن را روی چهارچوب بیندازید.
حتی می توانید تورهایی که می خرید را به شکل پرده از چهارچوب تخت آویزان کنید.
دوست دارید به تخت خود پشه بند ببندید ولی دوست دارید به آن حالتی مدرن بدهید؟ پس پایین تورها را رنگ کنید یا تزئینات زیبایی به دلخواه روی آن بدهید.
وقتی تابستان تمام شد لازم نیست از پشه بند خود خداحافظی کنید. به آن جلوه های تزئینی بدهید و با ریسه های نور آن را تبدیل به جلوه ای زمستانی کنید.
این پشه بند کوچک فانتزی برای تخت نوزاد انتخاب بسیار خوبی است که حتی خودتان می توانید با کمی پشم شیشه، وینیل و پارچه آن را درست کنید.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1393/02/03
سلام
بسیار عالی بود من از ایده های نو خیلی خوشحال میشم وا از برترین ها هم تشکر می کنم که اینقدر ایده آلیست هستند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج