فیجت اسپینری که ۱۲ دقیقه بی وقفه می‌چرخد
۵۸۲۰۷۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
۶۷۲۵ 
فیجت اسپینر‌ها این روز‌ها همه جا هستند، اما اگر به دنبال بهترین نوع آن هستید، شما را با اسپینر Saturn آشنا می‌کنیم، یکی از عجایب مهندسی که می‌تواند بدون هیچ وقفه‌ای بیش از هر فیجت اسپینر دیگری در بازار، یعنی بیش از ۱۲ دقیقه بچرخد.
برترین ها: فیجت اسپینر‌ها این روز‌ها همه جا هستند، اما اگر به دنبال بهترین نوع آن هستید، شما را با اسپینر Saturn آشنا می‌کنیم، یکی از عجایب مهندسی که می‌تواند بدون هیچ وقفه‌ای بیش از هر فیجت اسپینر دیگری در بازار، یعنی بیش از ۱۲ دقیقه بچرخد. به این اسپینر لقب رولز رویس فیجت اسپینر‌ها را داده اند و توسط یک شرکت ژاپنی ساخته شده است. این اسپینر شبیه چرخ کشتی است و وزنه هایی در حلقه بیرونی و یک توپ آلومینیومی سبک در مرکزش دارد تا نیروی گریز از مرکز را افزایش دهد.
 
فیجت اسپینری که ۱۲ دقیقه بی وقفه می‌چرخد 

این اسپینر حداقل ۱۲ دقیقه می‌چرخد بنابراین همه اسپینرهای تولیدی این شرکت آزمایش شده و همه آن هایی که نمی‌توانند ۱۲ دقیقه بچرخند کنار گذاشته می‌شوند. این درحالیست که بیشتر فیجت اسپینر‌ها می‌تواند دو دقیقه یا کمتر بچرخند و بهترین نمونه موجود در بازار نیز تن‌ها ۸ دقیقه می‌چرخد.
 
 فیجت اسپینری که ۱۲ دقیقه بی وقفه می‌چرخد
 
در هنگام ساخت این اسپینر‌ها هیچ خطایی جایز نیست. همه چیز باید تا ریزترین جزئیات محاسبه شوند و حتی ذره‌ای گرد و غبار می‌تواند عملکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد؛ بنابراین کارکنان کارخانه باید لباس، دستکش و ماسک‌های مخصوص استفاده کنند و از دوش هوا عبور کنند تا کوچکترین ذره‌ای روی آن‌ها هنگام ورود به محل کار باقی نماند.
 
فیجت اسپینری که ۱۲ دقیقه بی وقفه می‌چرخد 
 
همان طور که تصورش را می‌کنید، رولز رویس فیجت اسپینر‌ها ارزان نیست. درحالی که میانگین قیمت اسپینر‌ها در بازار ۱۲ دلار است، این اسپینر ۱۵۷ دلار قیمت دارد. بااین حال گران‌ترین اسپینر دنیا نیست. این عنوان قبلا توسط یک اسپینر طلا با ارزش ۱۷۰۰۰ دلار کسب شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج