عربستان 7 پرواز را به حجاج قطری اختصاص داد
۵۸۴۰۶۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
۱۰۹۲۹ 
شرکت خطوط هوایی عربستان بنا به دستور پادشاه این کشور هفت پرواز را در اوت جاری به حجاج قطری اختصاص داد و اعلام کرد ظرف چند روز آتی آنها از دوحه به جده منتقل خواهند شد؛ هزینه این پروازها را نیز پادشاه عربستان بر عهده گرفته است.
خبرگزاری ایسنا: شرکت خطوط هوایی عربستان بنا به دستور پادشاه این کشور هفت پرواز را در اوت جاری به حجاج قطری اختصاص داد و اعلام کرد ظرف چند روز آتی آنها از دوحه به جده منتقل خواهند شد؛ هزینه این پروازها را نیز پادشاه عربستان بر عهده گرفته است.

خبرگزاری رسمی عربستان (واس) اعلام کرد، خطوط هوایی عربستان به دستور سلمان بن عبد العزیز، پادشاه این کشور در مرحله نخست هفت پرواز را برای انتقال حجاج قطری از دوحه به فرودگاه بین‌المللی ملک عبد العزیز در جده اختصاص داد و این پروازها در روزهای ۲۲ تا ۲۵ اوت جاری انجام خواهند شد و در مرحله بعد، پروازها برای بازگشت آنها پس از پایان مناسک حج در تاریخ پنجم سپتامبر صورت خواهد گرفت.

خبرگزاری واس به نقل از محمد العتیبی،‌ مدیر کل حمل و نقل هوایی در اداره کل هواپیمایی عربستان اعلام کرد، پس از اینکه مسئولان قطری درخواستی را برای دریافت مجوزهای لازم داده بودند، خطوط هوایی عربستان جهت تسهیل پروازهای مشخصی برای حجاج قطری آماده شده است، اما مقامات قطری تاکنون مجوزی دریافت نکرده‌اند.

العتیبی افزود: حجاج قطری که مایل به سفر از طریق دو فرودگاه الدمام و الاحساء هستند، با پروازهای برنامه‌ریزی شده به عربستان خواهند آمد و یا در صورت نیاز پروازهای ویژه‌ای برای آنها انجام خواهد شد.

این مسئول عربستانی ادامه داد: تمامی پروازهای مذکور با هزینه پادشاه عربستان انجام خواهد شد.

اداره کل حمل و نقل هوایی عربستان از تمامی فرودگاه‌های این کشور خواسته است در راستای عمل به دستور پادشاه، تمامی اقدامات لازم برای کمک‌ به حجاج قطری را به عمل آورده و در جدول زمانی پروازهایی را به حجاج قطری اختصاص دهند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج