شخصیت شناسی افراد از روی لبخند
۵۸۴۵۷۱
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
۲۳۵۷۲ 
هر گوشه از چهره و هر تغییر کوچکی در آن، یک دنیا راز را فاش می‌کند. کارشناسان معتقدند از شیوه خندیدن ما گرفته تا حرکات لب مان، همه و همه در گشودن این رازها موثرند.
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: هر گوشه از چهره و هر تغییر کوچکی در آن، یک دنیا راز را فاش می‌کند. کارشناسان معتقدند از شیوه خندیدن ما گرفته تا حرکات لب مان، همه و همه در گشودن این رازها موثرند. اگر شما هم می خواهید به یک چهره‌خوان حرفه‌ای تبدیل شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب به شما یاد می‌دهیم با کمک لبخند و حرکات لب فرد مقابلتان، او را بشناسید.
 
شما در حال دروغ گفتن هستید
 
 شخصیت شناسی افراد از روی لبخند
 
هر لبخند می تواند معنای پنهانی داشته باشد که یکی از آنها فریفتن است. این مدل لبخند زمانی که افراد در حال دروغ گفتن یا گول زدن دیگران هستند، بر لبان شان ظاهر می شود که تا حدودی برای دیگران آزار دهنده است.
 

 
شما شادید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
زمانی که شما دهان تان را تا حدی باز می کنید که دندان های بالا و پایین تان پیدا شود، نشاندهنده این است که شما سرشار از شادی هستید. این نوع خنده سلامت شما را نیز بهبود می بخشد.
 

 
می خواهید به دیگران انرژی دهید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
اکثر افراد دوست دارند که روابط اجتماعی خوبی داشته باشند. جدا از مهارت برقراری ارتباط، لبخند نیز می تواند تاثیر مثبتی بر دیگران بگذارد. تحقیقات نشان داده که زبان بدن بر دیگران تاثیری متقابل می گذارد. به بیان دیگر ما به طور ناخودآگاه حالات صورت دیگران را کپی می کنیم. مثلا به افرادی که به ما لبخند می زنند، لبخند می زنیم اما این کار را برای آنهایی که لبخندی بر لبانشان نیست، انجام نمی دهیم.
 

 
احساسات تان را پنهان می کنید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
برخی اوقات ما لبخند می زنیم تا احساسات خود را پنهان کنیم. به عنوان مثال زمانی که ترجیح می دهیم دیگران ناراحتی ما را نفهمند، لبخند می زنیم. اما مدل این لبخند با دیگر مدل ها فرق دارد که یکی از نشانه های آنها زود محو شدن آن از لبان مان است.
 

 
عصبی هستید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
زمانی که شما لب هایتان را بهم می فشارید یا آنها را به گوشه لب تان می برید، در واقع در حال کنترل کردن عصبانیت تان هستید. در این شرایط شما به کمک ماهیچه های لبان تان می خواهید خنده تان را کنترل کنید که این حالت نشانه ای از عصبانیت پنهان شده در پشت لب هایتان است.
 

 
شما زیر فشارید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
افراد زمانی که تحت فشار قرار می گیرند، عکس العمل های مختلفی از خود نشان می دهند که این حالت خنده یکی از آنهاست. به عنوان مثال زمانی که خبر بدی را می شنوند، با حالت عصبی و غیر عادی می خندند یا زمانی که در خطر هستند احساس سرما و یخ زدگی دارند... این رفتارهای متناقض عکس العمل مغز نسبت به موقعیت های گوناگون است.
 
بنابراین لبخند غیر طبیعی نیز می تواند نشانه ای از فشارهای وارده، به خصوص زمانی که اطراف مان افراد دیگری نیز حضور دارند، باشد. کارشناسان معتقدند که افراد در موقعیت های اجتماعی استرس زا، بیشتر از زمان های دیگر لبخند می زنند.
 

 
احساس برتری می کنید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
لبخندها معانی مختلفی دارند. به عنوان مثل یک لبخند می تواند حس اهانت را به دیگری منتقل کند یا این که نشانه غرور و برتری باشد. گاهی ما از بیان احساسات مان عاجزیم اما در این شرایط لبخند می تواند حس درونی مان را آشکار کند. این حالت از لبخند نشانه برتری است. اگر دیدید که طرف مقابل تان با چنین حالتی به شما لبخند زد بدانید که او خودش را در اولویت و برتر از شما می بیند. اعتماد به نفس این افراد تا حد زیادی بالاست.
 

 
شما عاشق اید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
آیا از روی خنده افراد می توان از راز دل شان باخبر شد؟ روان شناسان اجتماعی معتقدند که عشق واقعی در خنده افراد پیداست. هر چی بیشتر دو نفر عاشق هم باشند، خنده هاشان حقیقی تر است.
 

 
شما استرس را از خود دور می کنید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
خنده در کاهش استرس موثر است. به بیان دیگر، افرادی که خنده های عمیق و حقیقی دارند، سطح استرس شان پایین تر از دیگران است. این حتی برای آنهایی که در شرایط سخت مجبور به خندیدن هستند، نیز صادق است.
 

 
می خواهید شاد باشید
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
درست است که ما زمانی که خوشحالیم، لبخند می زنیم اما گاهی این لبخند است که می تواند در شادی ما موثر باشد. بنابراین اگر دیدید که فردی چنین لبخندی به لب داشت، بدانید که او می خواهد خودش را شادتر از همیشه نشان دهد.
 

 
رابطه عاطفی مستحکمی خواهید داشت
 
شخصیت شناسی افراد از روی لبخند 
 
شاید این مورد به نظرتان عجیب آید اما محققان پس از انجام آزمایشات مختلف ثابت کردند افرادی که در عکس ها چنین لبخندی روی لبان شان است، از رابطه عاطفی و ازدواج شان راضی ترند.
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Belgium
10:12 - 1396/08/13
والا اینها مال خارجی هاس که با احساس واقعیشون صحبت می کنن نه برای کسایی که لهجه مادریشونو با بریتانیایی قاطی می کنن و لب و لوچشونو عین شتر حرکت می دن که با کلاس بشن.
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1396/08/13
این خزعبلات چیه؟
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1396/08/13
10:12گللللل گفتی:))))))
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1396/08/13
کمی ادب هم خوبه برای شما که نمدونم کی هستین
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1396/08/13
خو الان همه بازیگرا رفتن لمینت کردن لبخندشون شبیه همه!چی برداشت کنیم؟
United States
22:17 - 1397/01/21
خیلی جالب نبود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج