توضیح وزیر درباره قطع‌ تماس تصویری رایتل
۵۸۷۱۸
۲۰ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۵
۳۲۰۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به احتمال زیاد پیوست فرهنگی رایتل ظرف سه ماه آینده به شورای عالی فضای مجازی ارائه خواهد شد.
خبرگزاری ایسنا:  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به احتمال زیاد پیوست فرهنگی رایتل ظرف سه ماه آینده به شورای عالی فضای مجازی ارائه خواهد شد.

محمدحسن نامی در پاسخ به این سوال ایسنا که وضعیت تماس های تصویری رایتل به کجا رسیده است، توضیح داد: هفته آینده جلسه ای در این زمینه برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این که پیش از این هم جلسه ای با حوزه علمیه برگزار شده، اظهار کرد: بله اما در حال حاضر سعی داریم با حضور بخشهای مختلف دانشگاهی در تدوین پیوست فرهنگی از همه ظرفیت ها استفاده کنیم به همین دلیل اکنون نمایندگانی از دانشگاه امام جعفر صادق (ع)، دانشگاه علامه، جهاد دانشگاهی، حوزه علمیه و به تازگی دانشگاه دفاع ملی در جلسات مربوط به این موضوع حضور خواهند داشت.

وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که آیا با این روند پیگیری تماس های تصویری رایتل و پیوست فرهنگی طولانی نخواهد شد، گفت: اکنون کار شروع شده و اعضای جدید به مرور به ما می پیوندند.

نامی در ارتباط با این که در نهایت تماس های تصویری رایتل از چه زمانی برقرار خواهد شد، اظهار کرد: در اصل ما باید پس از تدوین پیوست فرهنگی آن را به شورای عالی فضای مجازی ارسال کنیم تا پس از تایید آن در شورا کار آغاز شود. البته حتی اگر همین حالا شورا بگوید حتی بدون پیوست فرهنگی موضوع پیگیری شود ما این کار را انجام خواهیم داد چرا که پیگیری این موضوع از وظایف ماست.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد: ظرف سه ماه آینده پیوست فرهنگی رایتل به نتیجه برسد.

وزیر ارتباطات در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر این که آیا وزارت ارتباطات تاکنون برای حل مشکل تماس های تصویری با شورای عالی فضای مجازی صحبت و مذاکره نداشته، توضیح داد: ما صحبت هایی را مطرح کرده ایم اما آنها نیز بحث پیوست فرهنگی را مطرح کرده اند.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:33 - 1392/04/20
آخه شما که جنبه تکنولوژی ندارین چرا زور اضافه میزنین ؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:51 - 1392/04/20
آخه ملتي که جنبه اين کارها رو ندارن و شما هم ميدونيد و نمي گذاريد!! پس واسه چي اجازه ايجاد اوپراتور رايتل رو داديد؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:17 - 1392/04/20
بخدا من نمیدونم این همه منفی گرایی برا چیه من بیشتر از همه ژیگر این موضوعوم چون به دلیل موقعیت کاری هر 6 ماه خونوادمو می بینم و واقعا به تماس تصویری رایتل احتیاج دارم .بابا بخدا قول می دیم استفاده منفی نکنیم /اهههههههههههه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج