اخبار CNN به اسنپ چت راه پیدا می‌کنند!
۵۸۸۶۲۳
۰۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
۳۲۵۹
CNN سرویس خبری خود را به استوری اپلیکیشن اسنپ چت اضافه می‌کند، هدف CNN از این کار برقراری ارتباط بهتر و راحت‌تر با نسل جوان است.
وب سایت کلیک - فاطمه محمدی: CNN سرویس خبری خود را به استوری اپلیکیشن اسنپ چت اضافه می‌کند، هدف CNN از این کار برقراری ارتباط بهتر و راحت‌تر با نسل جوان است.
 
 اخبار CNN به اسنپ چت راه پیدا می‌کنند!

NBC تنها رسانه‌ای نیست که اخبار روزانه‌اش را در اسنپ چت به اشتراک می‌گذارد. در آخرین به‌روزرسانی، CNN خبرهای روزانه خود را در استوری اپلیکیشن اسنپ چت به اشتراک می‌گذارد و هرروز در ساعت ۶ عصر خبرها آپلود می‌شوند، خبرهایی که فوری و کوتاه هستند به‌صورت منظم در استوری CNN اضافه می‌شوند.

CNN در رابطه با این حرکت و ارائه خبرها در استوری اسنپ چت این‌گونه توضیح داده است که هدف ارتباط بیشتر و بهتر با مخاطبان جوان و صحبت کردن با زبان خودشان است. نسلی که به تلفن‌های همراهشان وابسته هستند، کمتر سراغ تلویزیون می‌روند، پس باید بهترین روش برای دریافت اخبار انتخاب شود.

قطعاً این روش، روشی پایه واصلی برای ارائه خبر از سوی CNN نخواهد بود، در این روش سعی شده تا خبرهای مهم در کمترین زمان به مخاطب برسد تا افراد در اوقات فراغتشان خبرهای مهم را به‌سرعت مرور کنند.

بدون شک این حرکت، به نفع اسنپ چت خواهد بود و اسنپ چت را یک‌قدم جلوتر از فیس‌بوک قرار خواهد برد. کاربران اسنپ چت می‌توانند اخبار روزانه را به‌صورت منظم در ساعت مشخصی دریافت کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج