ب‌ام‌و سری ۸ احتمالا از پاییز عرضه می‌شود
۵۹۵۵۰۱
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
۴۷۸۰
ب‌ام‌و تصمیم دارد با معرفی نسل جدید سری ۸، دوباره به میدان خودروهای اسپرت برگردد و موفقیت‌های نسل قبل خود را مجددا تکرار کند. این شرکت آلمانی می‌خواهد که کلاس گرن‌کوپه‌ی سری ۶ را توقف تولید کند و اتاق گرن‌کوپه‌ی سری ۸ را جانشین آن کند.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: ب‌ام‌و تصمیم دارد با معرفی نسل جدید سری ۸، دوباره به میدان خودروهای اسپرت برگردد و موفقیت‌های نسل قبل خود را مجددا تکرار کند. این شرکت آلمانی می‌خواهد که کلاس گرن‌کوپه‌ی سری ۶ را توقف تولید کند و اتاق گرن‌کوپه‌ی سری ۸ را جانشین آن کند.
 
 ب‌ام‌و سری ۸ احتمالا از پاییز عرضه می‌شود

طی این چند ماه، تصاویر جاسوسی از این خودرو به دستمان رسید. در تصاویر جاوسی، ظاهر خودرو به دلیل پوشانده شدن بدنه با برچسب مشخص نبود. با این حال متوجه شدیم که زبان طراحی ب‌ام‌و سری ۸ نسبت به دیگر محصولات ب‌ام‌و متفاوت است. در ادامه می‌توانید تصاویر جاسوسی سری ۸ را ببینید.
 
 ب‌ام‌و سری ۸ احتمالا از پاییز عرضه می‌شود

ب‌ام‌و هم‌چنین، کانسپت این خودرو را به معرض نمایش قرار دارد. این بار می‌توانستیم ظاهر متمایز سری ۸ را به خوبی مشاهده کنیم. با این حال، در اکثر اوقات می‌توانیم ببینیم که خودروسازها، خودروهای مفهومی خود را با ظاهری جذاب و خیال‌انگیز معرفی می‌کنند که با نمونه‌ی نهایی تفاوت دارند. در ادامه می‌توانید تصاویر کانسپت سری ۸ را ببینید.
 
 ب‌ام‌و سری ۸ احتمالا از پاییز عرضه می‌شود

طبق اطلاعات به دست آمده، ب‌ام‌و در نمونه‌ی پایه‌ی سری ۸ از یک پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خطی با حجم ۳ لیتر مجهز به سامانه‌ی توربوشارژر در این خودرو استفاده کرده است. در مدل قدرتمندتر، شاهد حضور یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۴٫۴ لیتر مجهز به سامانه‌ی پرخوران تویین‌توربو هستیم.
 
 ب‌ام‌و سری ۸ احتمالا از پاییز عرضه می‌شود
 
قدرتمندترین مدل این خانواده از یک پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر خورجینی با حجم ۶٫۶ لیتر تویین‌توربو بهره می‌برد. البته به نظر می‌رسد که مدل پلاگین هیبرید هم در سبد محصولات این شرکت قرار می‌گیرد.
 
 ب‌ام‌و سری ۸ احتمالا از پاییز عرضه می‌شود

احتمال دارد ب‌ام‌و محصول جدید خودش را رسما در نمایشگاه فرانکفورت هفته‌ی آینده معرفی و آن را در پاییز به بازار عرضه کند. در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از ب‌ام‌و سری ۸ را ببینید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج