بیش از 5 هزار زائر حج به کشور بازگشتند
۵۹۵۶۵۰
۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
۴۱۱۸ 
با پایان یافتن دومین روز عملیات بازگشت حجاج به کشور ،تعداد 5 هزار و 344 نفر از حجاج با انجام 22 پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران 'هما' از فرودگاههای مدینه منوره و جده به کشور مراجعت کردند.
خبرگزاری ایرنا: با پایان یافتن دومین روز عملیات بازگشت حجاج به کشور ،تعداد 5 هزار و 344 نفر از حجاج با انجام 22 پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران 'هما' از فرودگاههای مدینه منوره و جده به کشور مراجعت کردند.

تا پایان روز پانزدهم شهریور ماه سال جاری ، با 3 پرواز تعداد 799 نفر به فرودگاه اردبیل ، با 6 پرواز تعداد یک و هزار و 622 نفر به فرودگاه بندرعباس، با 5 پرواز تعداد یک و هزار 79 نفر به فرودگاه اصفهان ، با 5 پرواز، تعداد یک و هزار و 40 نفر به فرودگاه حضرت امام (ره) تهران و با 3 پرواز، تعداد 804 نفر به فرودگاه همدان مراجعت کردند.
 
عملیات انتقال حجاج استانهای اردبیل و هرمزگان پایان یافته است و پروازهای سایر ایستگاههای عملیاتی نیز طبق برنامه ریزی انجام می شود.
 
عملیات بازگشت حجاج به کشور از روز چهاردهم شهریور ماه سال جاری آغاز شده است و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران 'هما' وظیفه انتقال بیش از 67 هزار نفر از حجاج را به 17 ایستگاه پروازی کشور برعهده دارد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج