شکست تیم ملی والیبال ایران برابر برزیل
۵۹۹۲۳۷
۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
۴۰۹۶۴ 
والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان – ژاپن
تیم ملی والیبال ایران که در دو دیدار ابتدایی خود ایتالیا و آمریکا را با بازگشت خوب به بازی شکست داده بود، سومین دیدار در جام قهرمانان را به برزیل واگذار کرد.
خبرگزاری مهر: تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانان بزرگ جهان برابر برزیل قرار گرفت و نتیجه را به حریف واگذار کرد.
 
تیم ملی والیبال ایران که در دو مسابقه ابتدایی خود برابر تیم های قدرتمند ایتالیا و آمریکا به برتری رسیده بود از ساعت ۰۸:۱۰ دقیقه امروز جمعه در شهر اوساکا به مصاف تیم ملی برزیل یکی دیگر از قدرت های برتر جهان رفت.

ست اول: ایران ۲۲ - برزیل ۲۵
 
ملی پوشان کشورمان که از دو پیروزی ابتدایی خود روحیه بالایی داشتند با علم به اینکه برزیل قهرمان جهان و یکی از پرافتخارترین تیم های والیبال دنیاست به مصاف این تیم رفتند و رقابت نزدیک و پایاپایی را با این تیم داشتند. دو تیم تا امتیازات پایانی با یکدیگر پیش رفتند اما در امتیاز ۲۲ دفاع ناقص میلاد عبادی پور فرصت را به برزیلی ها داد که به امتیازات باقی مانده هم دست پیدا کنند و ست اول را از ایران ببرند.

ست دوم: ایران ۱۹ - برزیل ۲۵
 
بعد از انکه دو تیم در سه امتیاز ابتدایی ست دوم نزدیک و پایاپا پیش رفتند این ایران بود که فاصله خود را بیشتر کرد و حتی ۷ بر ۴ هم پیش افتاد و با گرفتن یک امتیاز دیگر وقت اول استراحت فنی را از حریف برد اما در ادامه برزیل نه تنها امتیازات عقب افتاده را جبران کرد بلکه در وقت دوم استراحت فنی ۱۶ بر ۱۳ از ایران پیش افتاد. در ادامه برزیل این برتری خود را حفظ کرد و با تجربه بالایی که بازیکنانش داشتند توانستند از دفاع ایران امتیازات باقی مانده را هم بگیرند و ست دوم را به سود خود خاتمه دهند.

ست سوم: ایران ۱۵ - برزیل ۲۵
 
رویایی ترین شروع در این ست برای ایران بود چرا که در همان ابتدا توانست ۵ بر صفر از حریف نامدار خود پیش بیفتد. در ادامه هم ملی پوشان ایران برتری خود را حفظ کردند و وقت اول استراحت فنی را ۸ بر ۵ از حریف بردند اما در شروع دوباره بازی این برزیلی ها بودند که توانستند با استفاده از تجربه بالای خود در روی تور امتیازات عقب افتاده را جبران کنند و در امتیاز ۱۰ با ایران برابر شوند. برزیلی ها که در روی تور بسیار بهتر عمل کردند وقت دوم استراحت فنی را ۱۶ به ۱۴ از ایران بردند.

در ادامه این ست برزیل کاملا بی نقص عمل کرد و با سرویس های خوب و دفاع های عالی تک نفره روی تور ایران فاصله امتیازات را زیاد کردند و ۲۱ بر ۱۴ از حریف آسیایی خود پیش افتادند و تعویض های کولاکوویچ هم ثمری نداشت و در پایان تیم ایران ست سوم را هم به حریف نامدار خود واگذار کرد.
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Netherlands
09:47 - 1396/06/24
ایران به باند بازی آقای معروف باخت...فقط یک یا دو پاس به معنوی نژاد داد و عملا نشان داد که اگر معنوی نژاد در ارنج هم باشد او به معنوی پاس نخواهد داد...
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1396/06/24
تحقیر والیبال ایران؛ ی خونه تکانی اساسی لازمه
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1396/06/24
گند زدین حسابی اه مخصوصا ست سوم اخه این چ مربیه پنج امتیاز جلو بود بادداد مسخره کردین خودتونو بااین بازی
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1396/06/24
بچه دوبازی سخت ۵گیمی کرده بودن خسته بودن ولی باید قبول کنیم خیلی کارداره تیم ما.ماباید اعتمادبنفس داشته باشیم ازاین باختهابهترین درس رابگیریم
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1396/06/24
فرانسه رو حالا میخوان چیکار کنن با این گلی که امروز کاشتن
دیگه خیلی زشته اگه ژاپن رو ۳ بر۰ نزنیم
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1396/06/24
خوب شد خواب موندم ندیدم اعصاب نمیذارن
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1396/06/24
پشت پرده چه خبره...وقتی بازی با امریکا با اومدن معنوی نژاد ایران بازی باخته را میبره. چرا دوباره معنوی نژاد را فیکس نگذاشت...
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1396/06/24
چرا معروف به معنوی نژاد پاس نمیداد.....بس کنید بچه بازی را...مربی هیچکاره اس تو تیم.
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/06/24
با یک برد عاشق تیم ملی والیبال شدین که با یه باخت ازش دل بکنید ؟
United Arab Emirates
12:03 - 1396/06/24
برزیل قویتره،،دستشونم دردنکنه
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1396/06/24
بازی برد باخت داره دیگه قر زدناتون برای چیه
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1396/06/24
هرکس بهتر بازی میکند برود جای آنان تیم ما بیشتر از این نیت آن دو بازی هم شانس آوردیم ازاین ببعد هم باختها را خواهی دید
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1396/06/24
هر بازی یه بردی داره و یه باختی. قرار نیست که توی هر برد هورا بکشین و با هر باخت کناره کشی کنین
باید به جای این که بگین وای چه بد بازی کردن و این چه وضع بازی کردنه بگین دستشون درد نکنه دو بار بردن حالا یه بارم باختن چه اشکالی داره.،مگه همیشه باید یه کشور ببره،اگه این طوری باشه پس نباید تیم ها و کشور های بازنده سال های بعد به بازی بیان و بگن معلومه فلان کشور برنده می شه و ما بازی نمی کنیم
باید همیشه پشتیبان تیم ملی باشیم نه این که هی غر بزنیم باید این طوری می کردن یا باید اونطوری می کردن
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1396/06/24
براتون متاسفم.فقط وقتی برد هست معروف باند باز نیست.باخت که میشه باند بازه.
واقعا ملت نمک نشناسی هستیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج