فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده ارتش دیدار کرد
۶۰۲۰۲۹
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
۴۲۸۴ 
سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان ارشد و معاونین این نیرو با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.
خبرگزاری ایسنا: سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان ارشد و معاونین این نیرو با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.

در این دیدار که عصر امروز (سه شنبه) در محل ستاد فرماندهی ارتش صورت پذیرفت، سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به بازدید اخیر فرماندهی معظم کل قوا از دانشگاه امین نیروی انتظامی و بیانات مهم معظم له در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد این نیروی مقتدر و خدمتگذار گفت: در دیدار امروز با سردار اشتری برخی از محورها و تدابیر مطرح شده در بیانات حضرت آقا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی افزود: بخش دوم گفت‌وگوها مربوط به ماموریت‌های نیروی انتظامی بود که با همه بخش‌ها و نهادهای کشور ارتباط دارد. ارتش هم به عنوان یکی از مهمترین ارکان نیروهای مسلح و هم ما به عنوان یک شهروند ایرانی وظیفه داریم از نیروی انتظامی پشتیبانی و حمایت کنیم تا اقتدار این نیرو روز به روز بیشتر و قوی‌تر شود و الحمدلله در سالهای اخیر نیروی انتظامی عملکرد خوبی داشته و روز به روز بهتر شده است.

سرلشکر موسوی همچنین تصریح کرد: زمینه‌های بسیاری نیز برای همکاری‌های مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران با نیروی انتظامی در بخش‌های آموزشی و عملیاتی وجود دارد و آن،هم‌افزایی مورد نظر مقام معظم رهبری می‌تواند در این همکاری‌های مشترک تحقق پیدا کند. البته شاید در ظاهر امر بین ماموریت‌های ارتش و ناجا فاصله زیادی دیده شود چرا که ماموریت‌های ما بیشتر نظامی و ماموریت‌های ناجا بیشتر انتظامی است؛ اما در حوزه‌هایی از جمله آموزش برای نیروهای مرزبانی، حوزه‌های هوایی و دریایی و مانند آن می‌توان همکاری‌های مشترکی انجام داد که در این زمینه‌ها با سردار اشتری صحبت کردیم تا ارتش و نیروی انتظامی با همفکری و کمک به یکدیگر در مسیر تحقق اهداف عالیه نظام اسلامی حرکت کنند.

همچنین در این دیدار سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی این نیرو برای ارتقای سطح همکاری‌های مشترک با ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد و بر هم افزایی بیشتر با ارتش و سایر نیروهای مسلح تاکید کرد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج