فـال روزانه 1392/05/02
۶۰۴۲۸
۰۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۶
۴۸۷۷ 
فـال روزانه  1392/05/02

فال روزانه متولدین فروردین

آن دانشی که طی چند هفته گذشته به دست آورده اید را مد نظر قرار دهید و پردازش کنید و شروع به پخش کردن آن کنید. زمان آن رسیده تا مهارت های ارتباطی خود را بکار بگیرید. احساسات و عواطف شما به شدت به اعمالتان وابسته اند و همه چیز سبک تر از چند روز گذشته خواهد شد. نفس های عمیق بکشید و راهی برای آزاد کردن تنش جمع شده درونتان پیدا کنید. با آنکه امروز گفتگوها و ارتباطات باید رک و راست باشند، ولی به این سادگی ها هم نیست. اگر به تازگی رابطه ای را آغاز کرده اید، پس احتمالاً زیاد با هم رک و راست نیستید و دلیلش هم مشخص نیست. هر دوی شما در موقعیتی قرار دارید که حس می کنید می توانید چیزهای زیادی را آشکار کنید. چیزهای پنهان زیادی وجود دارد. از روتین همیشگی و روزانه خود دوری کنید. در حال حاضر شما از کارها عقب افتاده اید و نمی خواهید به جلو بنگرید و ایده های کاری خود را پیاده کنید. به علاوه، نباید از فناوری و پیشرفت های فنی بترسید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

نیروی جسمانی شما امروز قوی می شود. باید به باشگاه بروید و انرژی جمع شده درونتان را آزاد کنید. در ورزش های تیمی شرکت کنید یا کاری کنید که شامل استراتژی و هماهنگی باشد. یک راکت تنیس بردارید و یا به بازی بسکتبال بپیوندید. انرژی بالای شما امروز کلید کارهای شماست. امروز شما زیاد مطمئن نیستید که چطور به موضوع خاصی نزدیک شوید، با آنکه این موضوع برایتان خوشایند است. شما حس می کنید که طرفتان با شما صادق نیست ولی در عین حال شما را می ستاید. تفکر شما امروز درست به هدف می زند. ایده هایتان را یادداشت کنید و نگذارید در این میان گم شوند. ذهن شما پتانسیل بالایی دارد. ثروت و منابعی که در ذهنتان انباشته شده را بکار بگیرید. ایده های خود را پس نزنید.

فال روزانه متولدین خرداد

از کارهای جدی که در چند روز گذشته وقتتان را پر کرده بود کمی دوری کنید. مکالمات و گفتگوهای شاد راه مسیریابی در آبهای امروز هستند. شما مشاهده می کنید که دیگران گفتگوی فعالانه ای دارند و حرف های مؤثری زده می شود. شما حرف می زنید و دیگران گوش می کنند. شما هم باید به وقتش گوش بدهید. تبادل آگاهانه ایده ها در روزی مثل امروز بسیار مهم می شود. گفتگو بین افراد معمولاً برای روشن کردن مسائل و چیزهای پنهان خوب است. ولی با انرژی امروز، چیزهایی که کاملاً روشن و واضح هستند نادیده گرفته می شوند یا به کنار گذاشته می شوند. اگر خوب و واضح صحبت کنید، پاداش می گیرید. خبرهای مهم امروز از طریق کامپیوتر به شما می رسد. اگر در جستجوی کار هستید، آنلاین دنبالش باشید. فرصتی که منتظرش بودید، شاید در وبسایتی پیدا شود. باید زمان بگذارید تا پیدایش کنید. فناوری های جدید شما را به سوی اهدافتان هدایت می کنند.

فال روزانه متولدین تیر

به روی صحنه برگردید و آنچه باید گفته شود بگویید. شرکت کردن شما در گفتگویی برای حفظ جریان انرژی سالم مهم و حیاتی است. چیزهایی که شما می گویید تأثیر عمیقی بر دیگران خواهد داشت، پس کلمات خود را با دقت انتخاب کنید. از فعالیت جسمانی که شامل فعالیت های گروهی می شود لذت ببرید. آن را تبدیل به موقعیتی اجتماعی کنید. در همه موقعیت ها داوطلبی فعال باشید. امروز شما مبهم تر از همیشه می شوید. شما قصد ندارید که معماگونه باشید یا حقیقت را از عشقتان پنهان کنید، ولی بیشتر تمایل دارید که با تعداد احتمالات بازی کنید. امروز کلمات و حرف های شما معنا و قدرت عمیقی خواهند داشت و شما توانایی تأثیرگذاری بر افرادی بسیاری را دارید زیرا اطلاعات قابل توجهی را با دیگران در میان می گذارید. از دیگران سر نگه ندارید. اطلاعاتی که شما دارید ارزشمند است، پس آنچه می دانید بگویید.

فال روزانه متولدین مرداد

ثبات قدم شما امروز کمی تزلزل می یابد، ولی نگران آن نباشید. کمی انعطاف داشته باشید و درک تنگ نظرانه از موقعیت ها را کنار بگذارید. خنده و شادی را وارد کادر کنید. تبادل ایده ها بسیار مهم است. از خانه بیرون بروید و وارد صحنه های اجتماعی شوید و از گفتگوهای شاد و خنده دار لذت ببرید. برایتان سخت است با این قضیه کنار بیایید که بخواهید از فردی که جلوی روی شما نشسته اطلاعات کسب کنید. با آنکه پتانسیل گفتگو خوب است، ولی شما امیدوارید که ابراز عشق دقیق او را بشنوید و این همان چیزی است که مشکل ایجاد می کند. او تصمیمش را گرفته است تا آسیب پذیر نباشد. نسبت به ایده های جدید آزاداندیش باشید. آخرین مفاهیم به نیروی بزرگی اهداف کاری شما می افزاید. راه های ارتباطی را باز نگه دارید و مطمئن شوید که همه چیزهای لازم در حوزه ای که در آن کار می کنید را می دانید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز هیچ بهانه ای برای تنبلی پذیرفته نیست. قبل از ظهر از رختخواب بیرون بیایید. هرچه فعال تر باشید، خوشحال تر خواهید بود. از لاک خود بیرون بیایید و افکار خود را به دیگران بگویید. وارد هوای آزاد شوید و به آنچه باد برای گفتن دارد گوش دهید. فعال و انعطاف پذیر باشید. امروز هیچ چیز سنگینی در مورد احساسات افراد وجود ندارد، پس همه چیز را سبک و فعال حفظ کنید. انرژی امروز باعث می شود که افکار شما به پرواز درآیند و پنهان شوند. به نحوی شما نمی خواهید که عشق رمانتیک شما همه چیز را خیلی زود در مورد شما بفهمد و خیلی کم حرف و خاموش به نظر می رسد. ولی شما هم مصمم هستید که درباره او چیزهای بیشتری بدانید و چیز زیادی لو ندهید. یکی از شما دو نفر خیلی زود بند را آب می دهد. امروز فردی هست که از دانش خود برای بازی قدرت با شما استفاده می کند. او در حال پز دادن است و سعی می کنید از طریق ایده ها و نظراتش کنترل شما را داشته باشد. فقط واقعیاتی که می خواهید بگیرید و جلو بروید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز نگذارید که خمودی و رکود مستولی شود. زمان انجام کاری رسیده است. امروز ببینید که در هر کاری که انجام می دهید تا کجا می توانید پیش بروید. موضوعات مختلفی را امتحان کنید و یکی دو مجله بخوانید. از شدت احساسی معمول بکاهید و از درخشش آفتاب و صحبت های آزاد لذت ببرید. سرحال و پرانرژی باشید. معمولاً وقتی نوبت به تصمیم گیری با شریک زندگی تان می رسد شما همیشه سازش می کنید و دوست ندارید تعادل حساس رابطه خود را بهم بزنید و خود را خودخواه نشان دهید. ولی انرژی امروز شما را تشویق می کند که منظور خود را طوری بیان کنید که عشقتان بداند که شما چه می خواهید و جرأت زدن ساز مخالف نداشته باشد، حتی اگر آزادانه آن را بیان نکند. امروز از مهارت های فنی خود استفاده کنید. از کسی بخواهید به شما درس سریعی از کامپیوتر بدهد تا بتوانید برنامه جدیدی را بهتر درک کنید. نیازی نیست که وقتی چیزی را بلد نیستید سوال نکنید و در ابهام بمانید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز حس می کنید که نور به زندگی تان تابیده است و باری از دوشتان برداشته شده است، ولی هنوز درام احساسی زیادی وجود دارد که باید آن را حل کنید. به پیاده روی بروید و روی گشاد کردن حجم ریه هایتان کار کنید. ضربان قلب خود را تندتر کنید و پمپاژ خونتان را زیاد کنید. هرچه فعالتر باشید، بهتر می توانید از این موقعیت عبور کنید. امروز شما بیش از همیشه ابهام دارید. از انجام بازی های تفریحی با عشقتان در بهترین ساعات روز لذت می برید و حالا او را برای سواری با ماشین بیرون می برید. صحبت های شما بسیار جالب و هیجان انگیز است و شما می دانید که جهت صحبت را به کدام سو ببرید. امروز بین شما و یکی از همکاران، رئیس یا مشتری ها، بحثی در می گیرد. باید مطمئن شوید که برنامه شما دقیق است. آیا به اهداف شخصی خود فکر می کنید یا بیشتر به اهداف جمعی می اندیشید؟ جواب شما باید دومی باشد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز از صعود بیشتر کمی کناره گیری کنید و به چیزهایی که اطرافتان است نگاهی بیندازید. از شبی که با دوستانتان دارید لذت ببرید و نقشی فعال در گفتگوها بازی کنید. فیلم یا تئاتری ببینید. بیشتر اجتماعی شوید تا بتوانید آزاد شدن تنش های درونی تان را شاهد باشید. انرژی خود را برای پیشروی بیشتر نگه دارید. نقش فعالی داشته باشید و سرعت تان را حفظ کنید. شما معمولاً دوست دارید که خیلی رک و راست حرف بزنید و به همین دلیل است که امروز خودتان هم تعجب می کنید. به دلیلی که نمی توانید دقیقاً بیان کنید، در می یابید که از زیاد کردن پیاز داغ ماجرا با اهداف انتخابی لذت می برید و بدین ترتیب خودتان را جذاب تر می کنید. احتمالاً عشقتان مجذوب رفتار شما می شود. چهارچوب فکری شما امروز روی یک نقطع متمرکز می شود و این نمی گذارد که دیگران شما را از مسیر خارج کنند. مراقب باشید. داشتن رفتار و نگرشی سخت گیرانه شما را به دردسر می اندازد. با رشد و توسعه محیط اطرافتان شما هم باید تغییر کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز به اخبار دقت کنید. نه فقط منابع مهم خبری، بلکه مجلات را هم بخوانید. آنچه می شنوید و می خوانید را زیر سوال ببرید. نقش فعالی در افزایش دانش و اطلاعات عمومی خود داشته باشید. مسئولیت شهروندی خود را با دقت به آنچه در اطرافتان در جریان است، داشته باشید. اطلاعات بخش مهمی از نیروی شما محسوب می شود. امروز بعضی واقعیت ها به شما نزدیکتر می شوند و شما را از مسیرتان دور می کنند. ارتباط بیشتر یک بازی است که یکی انگیزه های دیگری را حدس می زند و دیگر راهی خوشایند برای وقت گذرانی نیست. گویی هر دوی شما سعی می کنید همدیگر را زیر سوال ببرید و در عین حال تظاهر می کنید که کاملاً با هم صداقت دارید. شما فرصت پیشرفت های بیشتر در کارتان را دارید و باید قطعات پازل را کنار هم بگذارید. شما توانایی منحصر بفردی در پل زدن بین افراد مختلف و دیدن پتانسیل آنها برای کار گروهی دارید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز روز خوبی برای زود درآمدن از رختخواب و انجام کارهاست. شما مردد به نظر می رسید و نمی توانید کاری در این مورد انجام دهید. لازم نیست که تعهدات بزرگی داشته باشید. شما از انجام یک کار و پریدن به کارهای دیگر مشکلی ندارید. وارد جمع شوید و آنچه باید گفته شود بگویید. فعالیت های فیزیکی انجام دهید که تنفس شما را سریعتر می کنند. امروز احساسات شما رو می شوند. شما می توانید بعضی از آن احساسات را پشت دیوار بی اعتنایی مخفی کنید، ولی همه آنها را نمی توان پنهان کرد. عشق شما به وضوح می تواند ببیند که شما دیوانه وار در عشق او گیر افتاده اید و شما تظاهر می کنید که بی اعتنا هستید. وقتی ایده بعیدی را می شنوید، واکنش شما این است که آن را کنار بگذارید و با رویکرد معمول خود پیش بروید. زود قضاوت نکنید و این ایده را رد نکنید.

فال روزانه متولدین اسفند

نام بازی امروز اکشن است. هوا صاف شده است و به نظر می رسد که باری از روی دوشتان برداشته شده است. شما جهش انرژی جسمی را بطور ناگهانی درونتان حس می کنید و این انرژی شما را وادار می کند که بیرون بروید و پیاده روی کنید و یا دوچرخه سواری کنید. امروز از بعضی چیزهای داستان می بافید و نمی گذارید که عشقتان بداند که زندگی عادی و معمولی دارید. زیرا شما شیفته او شده اید و می خواهید فکر کنید که بسیار دلربا و خاص هستید و تا پایان این قرار او به همین نتیجه هم می رسد! کار کردن با دیگران امروز برایتان بسیار سودمند است. به گروه کسانی که تفکر صریحی دارند بپیوندید و ایده های رادیکال خود را بی واهمه بیان کنید. تغییر مثبت اینچنین بدست می آید. شما پتانسیل پیشرفت های زیاد را دارید.

با سلام؛ دوستان عزیز و همراهان همیشگی برترینها:

به دلیل سنگین شدن حجم صفحه و مشکلات فنی، نظراتی که مرتبط با موضوع مطلب نباشد منتشر نخواهد شد، از این پس می توانید برای ارسال نظرات عمومی و غیر مرتبط با مطلب به این لینک مراجعه کنید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/32762


با سپاس از همراهی صمیمانه شمانام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج