ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت
۶۰۴۳۶۶
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
۴۰۷۲
اگر یادتان باشد، همین چند وقت پیش بود که تصویری از یک فراری در لباس جنگی دیده بودیم. حالا این بار تصویری از ب‌ام‌و X2 منتشر شده که ظاهرش با تمام مدل‌هایی که از این اتاق دیده‌اید، متفاوت است. اگر ماشین‌باز باشید، احتمالا اولین سوالی که به ذهنتان خطور می‌کند در مورد نام اتاق X2 است.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: اگر یادتان باشد، همین چند وقت پیش بود که تصویری از یک فراری در لباس جنگی دیده بودیم. حالا این بار تصویری از ب‌ام‌و X2 منتشر شده که ظاهرش با تمام مدل‌هایی که از این اتاق دیده‌اید، متفاوت است. اگر ماشین‌باز باشید، احتمالا اولین سوالی که به ذهنتان خطور می‌کند در مورد نام اتاق X2 است.
 
 ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت

X2 محصول آینده‌ی شرکت ب‌ام‌و خواهد بود که هنوز رونمایی و معرفی رسمی نداشته و به روی خط تولید این شرکت هم نرفته است. اما اگر یادتان باشد، پیش از این در مورد دو اتاق X7 و X2 برایتان نوشتیم؛ این که طبق جدیدترین اطلاعات به دست آمده، ب‌ام‌و قصد دارد دو اتاق X2 و X7 را به سبد محصولات خود اضافه کند. در نمایشگاه خودرو فرانکفورت امسال شاهد حضور کانسپت X7 هم بودیم.
 
 ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت

شاید منصفانه نبود که ب‌ام‌و فقط به رونمایی کانسپت X7 اکتفا کند، در حالی که برادر کوچک‌ترش را فراموش کرده باشد. به همین دلیل، ب‌ام‌و  به تازگی تصاویری از مدل X2 منتشر شده که آن را در لباسی متفاوت و شبیه به خودروهای نظامی و ارتشی نشان می‌دهد. دیدن این خودرو در این لباس حس بیشتری از یک اتومبیل قدرتمند و تهاجمی به بیننده منتقل می‌کند.
 
 ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت

ب‌ام‌و X2 از نظر فنی شباهت‌های زیادی به برادر کوچک‌ترش، X1 دارد. در گزارش‌ها آمده که برای بازار آمریکا، احتمالا شاهد عرضه‌ی مدل ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوشارژ با حداکثر توان ۲۲۸ اسب‌بخار هستیم. هم‌چنین برای بازار اروپا، مدل‌ ۱٫۵ لیتری توربویزلی عرضه ی‌شود. گفته می‌شود که فروش ب‌ام‌و X2 از سال ۲۰۱۸ شروع می‌شود.
 
 ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج