دلیل زیبای تعطیلی رستوران آن را معروف کرد
۶۰۵۵۵۶
۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
۱۰۵۳۳ 
این رستوران یک کاغذ پشت در نصب کرده بود که دلیل این تعطیلی موقت را توضیح می‌داد و مردم اینترنت آن را یک حرکت حرفه‌ای زیبا دانستند و اکنون هرکسی می‌خواهد در این رستوران غذا بخورد.
برترین ها: برای بسیاری از آمریکایی‌ها کار بی وقفه با تعطیلات بسیار کم یا بدون تعطیلی، یک واقعیت زندگی است. بااین حال یک رستوران در کالیفرنیا این قانون سفت و سخت را با یک سیاست دوست داشتنی شکسته که اکنون به صورت ویروسی منتشر شده است. این رستوران تایلندی به مدت دو هفته بسته شد، این اتفاق برای برخی کسب و کار‌ها آنقدر ناگوار است که ممکن است آن را برابر حکم مرگ درنظر بگیرند. اما این رستوران یک کاغذ پشت در نصب کرده بود که دلیل این تعطیلی موقت را توضیح می‌داد و مردم اینترنت آن را یک حرکت حرفه‌ای زیبا دانستند و اکنون هرکسی می‌خواهد در این رستوران غذا بخورد.
 
در این کاغذ نوشته شده بود: «سرآشپز ما تایلندی است و هرسال او را می‌فرستیم تا خانواده اش را ببینند. او پیش از اینکه به این رستوران بیاید ۱۵ سال خانواده اش را ندیده بود، اما وقتی به ما پیوست از ما خواست به او فرصت دیدن خانواده اش را بدهیم؛ بنابراین ما هر سال پاییز به مدت دو هفته رستوران را می‌بندیم تا او به تایلند برود و خانواده اش را ببیند تا دوباره شارژ شود. برای هرگونه مشکلی از شما عذرخواهی می‌کنیم و منتظریم از ۴ اکتبر که او بازمی گردد شما را ببینیم!»
 
دلیل زیبای تعطیلی رستوران آن را معروف کرد 
 
دلیل زیبای تعطیلی رستوران آن را معروف کرد 
 
دلیل زیبای تعطیلی رستوران آن را معروف کرد 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1396/07/04
خب خانوادشو میاوردن آمریکا چه کاری بود
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1396/07/04
عمه و دایی ، خاله، عمو ؛ مادر بزرگ، خواهران،برادران و سایر وابستگان سببی و نسبی رو چطوری بیاره تو کشتی هم جا نمیشن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج