ستاره‌ها برای این فیلم‌ها، چه سختی‌ها که نکشیدند!
۶۰۵۶۶۲
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
۱۷۵۹۷ 
برای بازی در فیلم های هالیوود، تنها زیبا و خوش اندام بودن کافی نیست، بلکه برخی نقش ها هستند که به مهارت های دیگری نیز نیاز دارند. ستاره هایی که در اینجا نام شان را آورده ایم برای بازی در فیلم های مورد علاقه شان، سخت ترین آموزش ها را دیده اند.
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: برای بازی در فیلم های هالیوود، تنها زیبا و خوش اندام بودن کافی نیست، بلکه برخی نقش ها هستند که به مهارت های دیگری نیز نیاز دارند. ستاره هایی که در اینجا نام شان را آورده ایم برای بازی در فیلم های مورد علاقه شان، سخت ترین آموزش ها را دیده اند. بنابراین بار دیگر که به این فیلم ها نگاه می کنید، تلاش های ماهها و سالهای آنها را نیز از یاد نبرید.

1. اسکارلت جوهانسون
 
ستاره ها برای این فیلم ها، چه سختی ها که نکشیدند! 

اسکارلت جوهانسون برای بازی در فیلم هایی چون «مرد آهنی» و «انتقام‌جویان» باید از قدرت بدنی بالایی برخوردار می بود اما پذیرفتن نقش آفرینی در فیلم اکشن «شبح درون پوسته» علاوه بر قدرت بدنی، نیاز به مهارت های خاص دیگری نیز داشت.

او برای بازی در این فیلم مجبور بود آموزش های تاکتیکی ببینید. خودش در این باره می گوید: «من مجبور شدم کارهایی را انجام دهم که هیچوقت به سمت شان هم نرفته بودم. من در آن دوران نه تنها ساعت های طولانی آموزش می دیدم و تمرین می کردم، بلکه رژیم غذایی سختی هم دنبال می کردم تا به اندامی متناسب برای فیلم برسم.»
 


2. جنیفر لارنس
 
ستاره ها برای این فیلم ها، چه سختی ها که نکشیدند! 

فیلم علمی- تخیلی «عطش مبارزه» در مورد مسابقه‌ای است که به صورت زنده از تلویزیون پخش می‌شود. شرکت کنندگان این مسابقه باید با یکدیگر مبارزه کنند. در واقع شرایط مسابقه به این شکل است که تمام شرکت کنندگان کودک و نوجوان باید یکدیگر را بکشند و هر کس که در پایان باقی بماند، برنده اصلی خواهد بود.

بازی در این فیلم قدرت بدنی بالایی می طلبید. بنابراین او باید مهارت های لازم را به بهترین شکل ممکن می آموخت. جنیفر به مدت 6 هفته رژیم غذایی سختی را دنبال کرد و ساعت های زیادی را در باشگاه به آموزش مهارت هایی چون دفاع شخصی و کمان به دست گرفتن، می پرداخت.

شاید از نظر شما یادگیری این مهارت ها ساده باشد اما او مجبور بود کارهای دیگری مانند بالا رفتن از درخت و تخته سنگ، جنگیدن، پریدن از موانع و غیره... را نیز بیاموزد. او حتی باید گاهی شب ها را در سخت ترین شرایط ممکن، به عنوان مثال روی تخت سنگ، می خوابید تا بتواند خودش را با شرایط وفق دهد.
 


3. هیلاری سوانک
 
 ستاره ها برای این فیلم ها، چه سختی ها که نکشیدند!

هر کسی مانند هیلاری سوانک جرات پذیرفتن نقش هایی که به تغییرات بدنی زیادی نیاز دارد را ندارد. اما این ستاره برای بازی در فیلم «دختر میلیون‌دلاری» این جسارت را به خرج داد.

هیلاری سوانک در این فیلم یکی از بوکسر های موفق را متقاعد می‌کند تا به او شیوه مسابقه را بیاموزد و او را تبدیل به یک قهرمان کند. او آنقدر سخت تمرین می‌کند که راهی مسابقه قهرمانی جهان می‌شود و در نهایت رقیب خود را شکست می دهد. واضح است که برای بازی در این فیلم باید بازی بوکس را به حرفه ای ترین شکل ممکن آموزش می دید. او برای ایفای نقش در این فیلم سبک زندگی خود را، از ساعت خواب گرفته تا رژیم غذایی و فعالیت بدنی، تغییر داد.

او می گوید: «من به مدت 6 هفته، روزی 2:30 ساعت آموزش بوکس می دیدم و تقریبا 2 ساعت هم برای کاهش وزن ام ورزش های سخت می کردم. کارگردان به من گفته بود که باید اندامی ماهیچه ای بسازم، به همین دلیل مجبور بودم که هر روز 210 گرم پروتئین بخورم که تقریبا معادل 10 عدد سفیده تخم مرغ در روز بود. از آنجا که خوردن این مقدار در طول روز ممکن نبود، من نیمه های شب با زنگ ساعت از خواب بیدار می شدم و تخم مرغ هایم را تمام می کردم.
 


4. دمی مور
 
 ستاره ها برای این فیلم ها، چه سختی ها که نکشیدند!

دمی مور برای بازی در نقش یک سرباز در فیلم «جی.آی. جین» آموزش های نظامی زیادی دید. برای این کار او در یک ارتش دریایی واقعی ثبت نام و حتی خشن ترین وحشیانه ترین آموزش ها را نیز دنبال کرد. او می گوید: «من می توانستم از سخت ترین آموزش هایشان کنار بکشم اما دوست نداشتم که این تجربه دست اول را از دست بدهم. من واقعا مشتاق بودم بدانم که آنها چگونه آموزش می بینند.»
 


5. آنجلینا جولی
 
 ستاره ها برای این فیلم ها، چه سختی ها که نکشیدند!

آنجلینا جولی نه تنها به دنبال نقش های اکشن و هیجان انگیز است، بلکه دوست دارد تا مهارت های خود را به چالش بیاندازد. برای بازی در فیلم اکشن «لارا کرافت مهاجم مقبره: گهواره حیات»، کارگردان فهرستی از مهارت هایی را که او باید آموزش می دید، از جمله تکنیک های جنگی یا سوارکاری، در اختیارش قرار داد. او نیز تمامی آنها را به بهترین شکل ممکن فرا گرفت. 7 سال بعد، او نقش چالش برانگیز دیگری را در فیلم اکشن مهیج «سالت» پذیرفت. بازی در آن نیز نیاز به آموزش مهارت های جنگی داشت که هفته ای 3 تا 4 جلسه در ماه و هر کدام حدود 2 ساعت برگزار می شد.
 


6. ناتالی پورتمن
 
 ستاره ها برای این فیلم ها، چه سختی ها که نکشیدند!

حتما هنرنمایی ناتالی پورتمن در فیلم «قوی سیاه» شما را نیز تحت تاثیر قرار دارد، اما آیا می دانید که او برای این نقش آفرینی چه تمرینات سختی را متحمل شد؟ او حتی می گوید: «من بعضی شب ها از فرط خستگی احساس می کردم که زندگی ام به پایان رسیده است.»

او برای بازی در نقش یک بالرین، 1 سال تمام و هر روز به مدت 5 ساعت مهارت های لازم را آموخت. علاوه بر آن، او مجبور بود که رژیم غذایی خاصی را برای کاهش وزن اش، دنبال کند. خوشبختانه او در این مراحل سخت تنها نبود و دوست و همکارش، میلا کونیس، نیز او را همراهی می کرد.
 


7. ان هتوی
 
 ستاره ها برای این فیلم ها، چه سختی ها که نکشیدند!

ان هتوی برای بازی در فیلم «بینوایان» 11 کیلوگرم وزن کم کرد تا توانست نقش یک زن فقیر و گرسنه را به خوبی بازی کند. در واقع او با این تغییرات ناآشنا نیست. به همین دلیل بازی در فیلم «زن گربه‌ای» را با تمام سختی هایش پذیرفت.

او در مصاحبه هایش از سختی هایی که مربی اش به او می داد، می گوید: «او تمام حرکات من را زیر نظر داشت، طوری که مجبور بودم مدل راه رفتن و ایستادن خودم را نیز تغییر دهم. در واقع او به من جنگیدن را آموخت. شاید این ورزش از دور جذاب به نظر رسد اما وقتی خودت وارد میدان می شوی، ناگهان چشم باز می کنی و می بینی که طرف مقابل ات را زخمی کرده ای و این واقعا وحشتناک است.» او به جز تمرینات سخت، باید رژیم غذایی خاصی را نیز دنبال می کرد. او مجبور بود که هر 2 ساعت یک بار گوشت یا پروتئین بخورد تا اندامی ماهیچه ای بسازد.
 


8. گل گدوت
 
 ستاره ها برای این فیلم ها، چه سختی ها که نکشیدند!

قبل از آن که گل گدوت در «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» ایفای نقش کند، تمرینات سختی را در باشگاههای ورزشی پشت سر گذاشت. او به مدت 9 ماه برای این نقش تمرین کرد. او با تغییر وزن خود توانست اندامی ماهیچه ای بسازد که برای بازی در آن نقش لازم بود.

گل گدوت در این باره می گوید: «پس از تمرینات سخت، که نتیجه آن اندامی متناسب و ماهیچه ای بود، من حس بهتری نسبت به خودم پیدا کردم. در واقع نه تنها طرز فکرم بلکه شیوه راه رفتن و نشستن ام هم تغییر کرد. وقتی به عکس های 5 سال پیشم نگاه می کنم، از اندامی که داشتم متعجب می شوم.» او برای بازی در این فیلم مهارت هایی چون سوارکاری و شمشیر بازی را نیز آموخت.
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1396/07/24
بازیگران ایرانیم سختی میکشن مثلاارایشگاه خوب،اتلیه ورستوران خوب،رفیقی که دوربین خوب داشته باشه،تورهای مسافرتی.فیلمهای خوب چرااینارونمیبینید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
روز به روزم چاقتر
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1396/07/24
چقدر یاد بازیگرای خودمون افتادم:) حالا چقدر دستمزد میگیرن که انقدر سختیو تحمل میکنن؟
Hungary
20:50 - 1396/07/24
واقعا عالی ان وبازی هاشونو باور می کنیم
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1396/07/25
آقای گلزار راضی نشدن برای فیلم سربازهای جمعه موهای خوشجلشون رو بتراشند!!هنرمندان ما هم زحمت میکشن بابا!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج