«علی معلم» از بیمارستان مرخص شد
۶۰۶۵۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۹
۲۱۶۴
داماد علی معلم دامغانی از ترخصی رئیس فرهنگستان هنر از بیمارستان مهر خبرداد و گفت: روند بهبودی خوب است و تنها فیزیوتراپی در منزل انجام خواهد شد.
خبرگزاری فارس: داماد علی معلم دامغانی از ترخصی رئیس فرهنگستان هنر از بیمارستان مهر خبرداد و گفت: روند بهبودی خوب است و تنها فیزیوتراپی در منزل انجام خواهد شد.

ویشتاسب نیک‌منش داماد استاد علی معلم دامغانی اظهار داشت: پس از انجام آزمایش‌ها و نظر پزشکان آقای معلم عصر روز چهارشنبه دوم مرداد از بیمارستان مهر تهران مرخص شد.

وی افزود: آقای معلم در حال حاضر در منزل بوده و روند بهبودی خوبی را شاهد هستیم. قرار است برای فعال شدن دست چپ فیزیوتراپی انجام شود تا ضعف دست از بین رفته و بهبودی کامل حاصل شود.

نیک منش ضمن بیان اینکه به لحاظ تغذیه مشکلی وجود ندارد عنوان کرد: یک‌سری آزمایش‌ها و کارهای تکمیلی وجود دارد که در طول هفته باید انجام شود. ولی در حال حاضر حال عمومی بهتری دارند.

علی معلم دامغانی، شاعر و رئیس فرهنگستان هنر روز جمعه 21تیرماه 92 دچار عارضه مغزی شد و به بیمارستان شهدای تجریش منتقل و در این بیمارستان بستری و پس از دو روز به بیمارستان مهر تهران منتقل شده بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج