نتایج بررسی درباره تاسیس «وزارت گردشگری»
۶۰۷۹۶۶
۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
۲۹۴۶ 
عضو «کمیسیون اصل نود» مجلس شورای اسلامی از سفر کمیته اجتماعی این کمیسیون به استان کرمان پیرامون موضوعات مربوط به میراث فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری میزان:  سیدمحمد جواد ابطحی نماینده مردم خمین‌شهر از سفر اعضای کمیته اجتماعی کمیسیون اصل نود به کرمان پیرامون تکمیل گزارش مربوط به میراث فرهنگی خبر داد.

وی افزود: در حال حاضر کمیته اجتماعی کمیسیون اصل نود پیرامون گزارش میراث فرهنگی به نتایج خوبی دست پیدا کرده است.

ابطحی با بیان اینکه بسیاری از آثار ملموس و غیرملموس میراث فرهنگی در مرز خطر قرار دارد گفت: این در حالی است که برخی دستگاه‌ها به این موضوع اهمیتی نمی‌دهند  ودر برخی مواقع ما شاهد نزاع دو دستگاه میراث فرهنگی و اوقاف درباره ساماندهی برخی امور هستیم که اینگونه موارد باید مورد پیگیری قرار گیرد.

این نماینده مجلس با اشاره به موضوعاتی مربوط به گردشگری در کنار فعالیت‌های سازمان میراث فرهنگی بیان داشت: معتقدم مشکلاتی که در بخش گردشگری وجود دارد باید مورد پیگیری قرار گیرد که این موارد در گزارش فوق مورد جمع‌بندی قرار گرفته است و در صورت نیاز طرح قانونی برای اصلاح موارد تهیه خواهد شد.

ابطحی با اشاره به آخرین نتایج بررسی جدایی سازمان میراث فرهنگی از گردشگری تأکید کرد: طی برخی از نتایج معتقدیم باید وزارت گردشگری تأسیس شود که البته این موضوع نیاز به هم‌نظری نمایندگان دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1396/07/10
برای رونق گردشگری اول گندی که احمدی نژاد زد را پاک کنید وزاینده رود را احیا کنید کار مشکلی نیست فقط غیرت میخواهد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج