افزایش اعتماد مردم به پلیس در 6 ماهه اول سال
۶۰۹۱۰۵
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
۷۶۸۳ 
فرمانده ناجا گفت: در 6 ماهه اول امسال اعتماد مردم نسبت به پلیس افزایش پیدا کرده که این مسأله نشان دهنده افزایش مشارکت مردم در راستای ارتقاء امنیت است.
خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس نوشت: سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان البرز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: ارتباط فرماندهان با نمایندگان ولی فقیه در استان ها باید در حد اعلاء باشد و حمایت‌های این عزیزان قطعا برای همکاران ما دلگرم کننده است.

وی افزود: استان البرز جزو استان‌های اولویت‌دار و در رده دوم و سوم ما از لحاظ موضوعات آسیب‌های اجتماعی قرار دارد.

سردار اشتری با اشاره به اینکه استان البرز طبق فرمایشات مقام معظم رهبری یعنی ایران کوچک گفت: این استان به دلیل وجود مردم با زبان‌ها و فرهنگ‌های مختلف حساسیت و سختی خودش را دارد و از بعدکاری باید با قوت و توان بیشتری کارها دنبال شود.

این مقام ارشد انتظامی ابراز رضایت مقام معظم رهبری در 26 شهریورماه در دانشگاه علوم انتظامی را افتخاری بزرگ برای فرماندهان و کارکنان ناجا دانست و گفت: تمام تلاش ما ارتقاء در جهت به سرانجام رساندن و اجرای منویات مقام معظم رهبری است.

سردار اشتری ادامه داد: در 6 ماهه اول امسال اعتماد مردم نسبت به پلیس افزایش پیدا کرده و این یعنی افزایش مشارکت مردم در راستای ارتقاء امنیت.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی با اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها به صورت شبانه‌روزی در راستای ارتقاء امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کند، گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته اکنون در وضعیت امنیتی مطلوبی به سر می‌بریم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج