پژمان بازغی به «محکومین» پیوست
۶۰۹۱۲۴
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
۳۷۹۶ 
احمدآباد مستوفی لوکیشن جدید
13 بازیگر جدید به مجموعه تلویزیونی «محکومین» اضافه شدند.
خبرگزاری صبا: 13 بازیگر جدید به مجموعه تلویزیونی «محکومین» اضافه شدند.
 
پژمان بازغی به «محکومین» پیوست 
 
سپیده خداوردی، پژمان بازغی، سیروس گرجستانی، ساغی زینتی، آتش تقی پور، مریم کاویانی، نیما شاهرخ شاهی، کامران تفتی، نگین معتضدی، بهرام ابراهیمی، حسین محجوب، مریم سعادت و شبنم قلی خانی، بازیگران جدید این سریال اپیزودیک هستند که به زودی مقابل دوربین خواهند رفت.

موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود. خبر دیگر اینکه از امروز ۱۱ مهر تا جمعه ۱۴ مهر گروه برای تصویربرداری اپیزود «فرزند»، به منطقه احمدآباد مستوفی می روند. سکانس های مربوط به منزل اکبر با بازی سید مهرداد ضیایی در این منطقه ضبط خواهد شد. د

استان اپیزود فرزند روایت فرد دارو فروشی است که در خیابان ناصر خسرو تهران کار می کند. او(مهرداد ضیایی) بدون اینکه بداند، دارویی تاریخ مصرف گذشته را به فردی می فروشد. پس از مصرف، فرزند آن مرد دچار تشنج شده است و بدنبال آن پدر بچه از اکبر شکایت می کند و او در دادگاه ضمن اعلام بی اطلاعی از تاریخ مصرف دارو، به جرمش اعتراف می کند و دادگاه او را بخاطر تخلفی که پذیرفته، حکم جایگزین زندان برایش صادر می کند.

مجموعه تلویزیونی محکومین به تهیه کنندگی بهروز مفید، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در دست تولید است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج