معرفی ۶۰ اپلیکیشن رایگان و برتر اندرویدی ۲۰۱۷ (۲)
۶۰۹۱۴۶
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۳
۱۱۴۷۱ 
نرم افزار های موجود بر روی فروشگاه Google Play Store بی تعداد هستند و کاربر برای نصب برنامه ای جدید و نا شناخته ملزم به صرف زمان زیادی برای مطالعه خواهد بود، اگر نمی خواهید زمان زیادی را به تحقیق و مطالعه در مورد اپلیکیشن های مختلف اختصاص دهید این مطلب برای شما نوشته شده است.
برترین ها - ترجمه از سینا اشتری: نرم افزار های موجود بر روی فروشگاه Google Play Store بی تعداد هستند و کاربر برای نصب برنامه ای جدید و نا شناخته ملزم به صرف زمان زیادی برای مطالعه خواهد بود، اگر نمی خواهید زمان زیادی را به تحقیق و مطالعه در مورد اپلیکیشن های مختلف اختصاص دهید این مطلب برای شما نوشته شده است.
 
11-Timbre
 
 معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2)

Timbre یکی از قوی ترین نرم افزار های اندرویدی به منظور ویرایش فایل های صوتی و تصویری است. با استفاده از این نرم افزار کاربر می تواند فایل های صوتی و تصویری خود را Trim کرده و یا آنها را با هم ادغام کند. گاهی اوقات نرم افزار پخش کننده فایل های صوتی-تصویری از فرمت فایل مورد نظر شما پشتیبانی نمی کند و این هم یکی از موقعیت هایی است که می توانید از Timbre کمک بگیرید، این نرم افزار محبوب از طیف گسترده ای از فرمت های صوتی-تصویری مانند WAV، FLAC، M4A، AAC، PCM، AIFF، OGG، WMA، ALAC، MP4، AVI، FLV، MOV، WebM، MKV، MPEG و البته MP3 پشتیبانی می کند. از قابلیت های Timbre می توان به امکان حذف صوت یک ویدئو و تغییر کیفیت و Bitrate یک فایل صوتی اشاره کرد.
 


12-Astro: AI Meets Email
 
معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2) 

می خواهید نحوه تعامل با ایمیل ها یتان را هوشمند تر کنید؟ Astro بهترین برنامه موجود برای این منظور است. Astro یک دستیار هوشمند مجازی برای مدیریت ایمیل است که به واسطه هوش مصنوعی می تواند تجربه جالبی از مدیریت ایمیل ها به شما منتقل کند، این نرم افزار به مرور کاربرانی که بیشترین تعامل را با شما دارند شناسایی کرده و به شما پیشنهاد می دهد که آنها را به لیست VIP منتقل کنید، ایمیل هایی که خیلی برای شما مهم نیستند را با اجازه تان به لیست Archive منتقل می کند و ... از دیگر قابلیت های جالب این نرم افزار می توان به تعیین ارجحیت نمایش ایمیل ها، قابلیت استفاده از ژست های حرکتی، و یاد آوری کاربر به منظور پاسخ دادن به ایمیل ها اشاره کرد.
 


13-Wallrox Wallpapers
 
معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2) 

تصویر پس زمینه گوشی هوشمند کاربر از اهمیت زیادی برخوردار است، هر بار که صفحه نمایش گجت شما روشن می شود اولین چیزی که نظر ها را به خود جلب خواهد کرد همین تصویر پس زمینه است، به همین دلیل باید در انتخاب آن دقت کنیم. در انتخاب تصویر پس زمینه باید توجه کنیم که نباید تنها علایق و سلیقه ما در انتخاب تصویر مناسب دخیل باشند بلکه باید سعی کنیم تصویر منتخب با ظاهر کلی سیستم عامل و نیز رابط کاربری همخوانی داشته باشد.

Wallrox بی شک قوی ترین نرم افزاری است که می توانید به این منظور از آن استفاده کنید، بر روی سرور این نرم افزار صدها تصویر مناسب و با کیفیت وجود دارد که می توانید از آنها به عنوان تصویر پس زمینه استفاده کنید، اگر ایده ی خاصی در ذهن دارید دسته بندی های دقیق و منظمی برای رسیدن شما به تصاویر مورد نظر وجود دارد، همه تصاویر به صورت اختصاصی در این نرم افزار قرار گرفته اند بنابراین نمی توانید آنها را در نرم افزار دیگری مشاهده کنید. کیفیت تصاویر موجود از صفحه نمایش های QHD و 4K هم پشتیبانی می کند و از بابت کیفیت هم نگرانی ای وجود نخواهد داشت.
 


14-Red Bull TV
 
معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2) 

اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه زیادی به سرویس های پخش زنده محتوای صوتی-تصویری دارید پیشنهاد می کنیم سریعا این نرم افزار را نصب کنید. برنامه های متنوعی بر روی این نرم افزار وجود دارند، برنامه های تلویزیونی، فیلم های سینمایی و برنامه های مستند تنها بخشی از محتوای متنوع موجود در RedBull TV هستند، علاوه بر این کاربر می تواند به صورت زنده به تماشای فستیوال ها و دیگر برنامه های زنده بنشیند که در یک نرم افزار مجانی تا به حال شاهد آن نبوده ایم. محتوای موجود در Red Bull TV کیفیت فوق العاده بالایی دارند که البته در صورت ضعیف بودن اینترنت می توانید کیفیت را به صورت دستی تنظیم کرده و به منظور پخش بدون مشکل از کیفیت های پایین تر استفاده کنید.
 


15-Lenka
 
 معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2)

Lenka یک نرم افزار ساده عکاسی است که اختصاصا به منظور ثبت عکس های سیاه و سفید طراحی شده است. کاربر می تواند سطح کنتراست و دیگر فاکتور های موجود در تصویر را به سادگی تنظیم کند، می توان نقطه اصلی تصویر را به صورت دستی برای Focus انتخاب کرد و نهایتا برای ثبت عکس می توانید از دکمه های تغییر حجم صدا استفاده کنید، علاوه بر این ویرایشگر داخلی Lenka کاربر را برای انجام اعمالی مثل Crop کردن و یا Rotate از دیگر نرم افزار های ویرایش تصویر بی نیاز کرده است. همانطور که گفتیم Lenka یک نرم افزار ساده عکاسی است که می توانید با استفاده از آن عکس های سیاه و سفید خارق العاده ای به ثبت برسانید.
 


16-Outdoor Family Fun With Plum
 
معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2) 

یکی از نگرانی های موجود در هر خانواده امروزی مسئله اعتیاد کودکان به گوشی های هوشمند و تبلت هاست. اکثر کودکان امروزی کار و بازی با یک گوشی هوشمند و یا تبلت را به دویدن و انجام بازی ها واقعی ترجیح می دهند که می تواند مشکلات روحی و جسمی متعددی را برا او به دنبال داشته باشد.

نرم افزار Outdoor Family Fun With Plum به سرپرستان این دسته از کودکان کمک بزرگی خواهد کرد، این برنامه با هدف گذاری های روزانه کودک را به انجام فعالیت های فیزیکی نشویق می کند؛ برای مثال در طول روز به او ماموریت هایی متنوع می دهد که همه آن ها به صورت فیزیکی و توسط او انجام می شوند و در صورت انجام وی را تشویق کرده و در موقعیت رقابت با دیگر کودکان می گذارد. گرفتن عکس سلفی با حشرات، آگاهی از وضعیت آب و هوایی محله و ... دو مورد از ماموریت های بی نهایت این نرم افزار هستند. رابط کاربری این نرم افزار برای علاقه مندی بیشتر کودکان به صورت کارتونی و با رنگ های شاد طراحی شده و هر کودکی را به خود جذب خواهد کرد.
 


17-Microsoft To-Do
 
معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2) 

اگر از آن دسته از کاربرانی باشید که به طور روزانه از نرم افزار های لیست کار های روزانه استفاده می کنند، حتما نام نرم افزار Wunderlist به گوشتان خورده است، Wunderlist بی شک قوی ترین و محبوب ترین نرم افزار موجود در این دسته بندی است. شرکت مایکروسافت اخیرا حق امتیاز این نرم افزار را خریده و قصد دارد تا آن را برای همیشه از دسترس کاربران خارج کند؛ البته این بدین معنی نیست که شما از استفاده از این نرم افزار حرفه ای محروم شده اید چون مایکروسافت قصد دارد نرم افزار مشابه خودش را بر پایه ویژگی های منحصر به فرد Wunderlist توسعه داده و Microsoft TO-Do را جایگزین آن کند.
 


18-Runtasty
 
معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2) 

Runtasty یک نرم افزار اشپزی با تمرکز بر روی سلامتی و رژیم غدایی کاربر است، در کنار هر دستور غدایی آیکونی نمایش داده شده که کاربر را از ارزش غذایی و دسته بندی آن آگاه خواهد کرد و شما می توانید تا دستور غداهای مختلف را به صورت دلخواه ارجحیت بندی کنید برای مثال می توانید آن ها را بر اساس زمان پخت، دشواری تهیه و ... مرتب کنید.

Runtasty در تمامی مراحل تهیه و پخت در کنار شما خواد بود، و محتوای آموزشی آن مسائل ساده ای مثل خرد کرد یک پیاز و نیز مسائلی حرفه ای همچون نحوه پخت استیک را در خود جای داده تا کاربر هیچ بهانه ای برای آشپزی در خانه نداشته باشد. علاوه بر راهنمایی آشپزی متنی این نرم افزار در هر مرحله از پخت ویدئو های آموزشی ای در اختیار شما قرار می دهد و ای ویژگی ایست که در دیگر نرم افزار های آشپزی ندیده ایم.
 


19-Momondo
 
معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2) 

اگر به دنبال پرواز بین المللی ارزان و به صرفه ای می گردید پیشنهاد می کنیم Momondo ر دانلود و نصب کنید. این نرم افزار امکانات گسترده ای را به کاربر ارائه می دهد، به محض انتخاب فرودگاه مبدا، تاریخ مورد نظر برای پرواز و کلاس آن Momondo انتخاب های بی پایانی به شما خواهد داد. اگر عجله ای برای رسیدن به مقصد ندارید و می توانید برنامه خود را برای چند ساعت به تعویق بیاندازید، می تواند نموداری از قیمت های پرواز های مختلف برایتان رسم کند تا بتوانید با اقتصادی ترین پرواز به مقصد سفر کنید و ...

علاوه بر ویژگی های مربوط به رزرو و خرید بلیط هواپیما Momondo می تواند شما را در بحث آشنایی با هتل های مختلف موجود در شهر مقصد کمک کند، هتل های مختلف بر اساس قیمت، تعداد ستاره، سطح رضایت مسافران و ... دسته بندی شده و پس از انتخاب نهایی از طریق همین نرم افزار قادر به رزرو اتاق در هتل مورد نظرتان خواهید بود.
 


20-GlassWire
 
معرفی 100 اپلیکیشن مجانی و برتر اندرویدی 2017 (2) 

اگر سرویس اینترنت شما حجمی باشد همیشه نیاز به مدیریت آن خواهید داشت، گاهی می خواهید از حجم اینترنت مصرفی گجت خود آگاه شوید، گاهی میخواهید بدانید که هر نرم افزار خاص در ماه چقدر از حجم اینترنت شما را مصرف کرده، میخواهید نرم افزار های پر مصرف را شناسایی کرده و ...
 
اگر شما هم به دنبال نرم افزاری برای مدیریت حجم اینترنت مصرفی هستید پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن GlassWire را بر روی گجت خود نصب کنید.GlassWire مصرف ترافیک گجت را چه بر روی شبکه Wifi و چه به هنگام استفاده از اینترنت همراه تحت نظر دارد و می تواند شما را از میران کلی مصرف ماهیانه، میزان مصرف نرم افزار های مختلف و ... آگاه کند. همچنین شما قادر خواهی بود تا برای حجم اینترنت مصرفی گجت تان سقفی تعیین کنید تا هنگام پرداخت حق اشتراک سرویس اینترنتی خود غافلگیر نشوید.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج