یوآخیم رانینگ، کارگردان «مالیفیسنت2»
۶۰۹۲۶۰
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
۳۹۹۸ 
آنجلینا جولی (Angelina Jolie) شاید این روزها درگیر کارهای کارگردانی‌اش باشد، اما او و شاخ‌هایش برای Maleficent 2 (مالیفیسنت ۲) بازخواهند گشت.
سینما گیمفا: آنجلینا جولی (Angelina Jolie) شاید این روزها درگیر کارهای کارگردانی‌اش باشد، اما او و شاخ‌هایش برای Maleficent 2 (مالیفیسنت ۲) بازخواهند گشت.
 
« مالیفیسنت2 » توسط یوآخیم رانینگ کارگردانی می‌شود 
 
این بازیگر اخیرا تایید کرد که برای ادامه‌ی فیلم Maleficent ساخت سال ۲۰۱۴ شرکت دیزنی بازخواهد گشت و اکنون این استودیو کارگردانی را برای این فیلم انتخاب کرده است.

بر اساس یک گزارش جدید از Deadline، فیلم ساز نروژی یوآخیم رانینگ (Joachim Rønning) فیلم Maleficent 2 را کارگردانی خواهد کرد. رانینگ بیشتر شهرت خود را برای دستیاری کارگردانی در فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی‌گویند) در همین تابستان و با اسپن سندبرگ (Espen Sandberg) بدست آورد. اگرچه رانینگ ششمین فیلم دزدان دریایی کارائیب را باز هم دستیار کارگردان سندبرگ است، اما این پروژه (Maleficent 2) را به تنهایی بر عهده خواهد گرفت.

پنجمین فیلم دزدان دریایی کارائیب نسبت به دیگر فیلم‌های این فرانچایز جالب نبود. اما نام رانینگ برای Maleficent 2 بیشتر یک خبر خوب است تا بد. تنها ویژگی مثبت Dead Men Tell No Tales ویژگی‌های بصری آن بود. رانینگ و سندبرگ هر دو تصاویر بسیار زیبایی در این فیلم خلق کرده بودند و می‌توان نتیجه گرفت که Maleficent 2 نیز بنظر عالی برسد.

دنباله‌ی Maleficent توسط نویسنده‌ی اصلی فیلم یعنی لیندا وولورتون (Linda Wolverton) در کنار جز باتروورث (Jez Butterwoth) نوشته خواهد شد. فیلم اصلی داستانی از یک خواب بد شگوم بود و رکورد باکس آفیس را شکست و چیزی حدود ۷۵۸ میلیون دلار در سراسر جهان درآمد کسب کرد. تولید این دنباله قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج