بارش اولین برف پاییزی در سمنان
۶۰۹۷۷۶
۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
۱۷۷۶۸
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به ورود یک توده سرد به استان از کاهش محسوس دمای هوا در این استان خبر داد و گفت: این توده به بارش باران و برف در برخی از نقاط استان انجامیده است.
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به ورود یک توده سرد به استان از کاهش محسوس دمای هوا در این استان خبر داد و گفت: این توده به بارش باران و برف در برخی از نقاط استان انجامیده است.

غلامرضا حسنی غربا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اولین برف پاییزی با ورود این سامانه در برخی از مناطق شمالی استان و از جمله شهرستان‌های مهدیشهر و شاهرود بر زمین نشست.

وی بیشترین بارش برف در این استان را در ایستگاه ملاده شهمیرزاد برشمرد و افزود: بارش سه میلیمتری برف در این ایستگاه ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان در پاسخ به پریسشی در خصوص تداوم بارش‌ها به ایسنا اظهار کرد: این سامانه امروز نیز در استان سمنان فعال است و شاهد بارش باران در بسیاری از نقاط استان و بارش برف در برخی ارتفاعات استان خواهیم بود.

وی از ادامه روند کاهش دما در استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: این سامانه بارش‌زا تا جمعه در استان فعال است و فردا کم‌کم از آسمان استان خارج می‌شود اما کاهش دما همچنان در استان و خصوصا مناطق مرتفع‌تر آن ادامه دارد.

حسنی غربا با اشاره به بارش باران در شش شهرستان این استان تصریح کرد: روز گذشته و امروز شاهد بارش‌های باران در شهرستان‌های سمنان، سرخه، مهدیشهر، شاهرود، دامغان و میامی بودیم.

مدیرکل هواشناسی استان سمنان از بارش برف در برخی از نقاط استان سمنان خبر داد و گفت: برف ملاده شهرستان مهدی‌شهر را سفیدپوش کرد.

حسنی‌غربا ادامه داد: بیشترین میزان بارش نیز با حدود 30 میلی‌متر در غرب شاهرود بوده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج