اسپانسر پروژه مشترک ایران-هالیوود کدام برند است؟
۶۱۱۲۹۱
۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
۴۰۲۸
فیلمبرداري «اولين تولد» علي عطشاني كه از آن با عنوان اولين محصول مشترك ايران و آمريكا ياد ميشود، از نيمه گذشته است و با رسيدن به روزهاي پاياني، گمانه زنیهای مختلف درباره شیوه رونمایی آن و عرضه به جشنواره فجر یا اکران مستقیم طرح خواهد شد.
سینماروزان: فیلمبرداري «اولين تولد» علي عطشاني كه از آن با عنوان اولين محصول مشترك ايران و آمريكا ياد ميشود، از نيمه گذشته است و با رسيدن به روزهاي پاياني، گمانه زنیهای مختلف درباره شیوه رونمایی آن و عرضه به جشنواره فجر یا اکران مستقیم طرح خواهد شد.

ورای اینها، پرسش مهم پیرامون این پروژه چگونگی تامین بودجه تولید است. پروژه ای پرهزینه مانند «اولین تولد» که آبشخور مالی دولتی و شبه دولتی نداشته باشد قطعا باید بر روی حضور اسپانسرهای مطرح برای تامین بودجه حساب باز کرده باشد.

در عقبه تولید «اولین تولد» سرمایه گذاری حضور دارد به نام پوریا ناصربخت که پیشتر هم نام او را به عنوان مدیر تامین سرمایه «سلام بمبئی» که اولین پروژه مشترک ایران-بالیوود بود شنیده بودیم؛ فیلمی که اکران خوب و پرفروشی را تجربه کرد و البته در عقبه تولید آن از یک فعال صنف جواهر تا برندهایی مانند کرمان موتور، تشريفات تجاري ايران و Nb win حضور داشتند.

پرسش اینجاست پوریا ناصربخت که در همین ابتدای حضورش در سینما تولید دو پروژه مشترک را برعهده گرفته برای تامین بودجه «اولین تولد» از حمایت کدام برند تجاری استفاده خواهد کرد؟

قاعدتا با توجه به ایرانی-آمریکایی بودن پروژه بخشی از برندهای حامی تولید ایرانی هستند اما کنجکاوی اصلی  دانستن برندهای غیرایرانی و احتمالا آمریکایی است که پشت کارند. پوریا ناصربخت کدام برند یا برندهای تجاری آمریکایی را برای تولید «اولین تولد» به خدمت گرفته؟؟؟
 
اسپانسر پروژه مشترک ایران-هالیوود کدام برند است؟ 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج