تازه به دوران رسیده‏ ها؛ موضوع فیلم جدید میلانی
۶۱۱۵۳۴
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴
۳۷۳۰ 
کارگردان فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته‏ اش» در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه ای با موضوع روز جامعه است.
بانی فیلم: کارگردان فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته‏ اش» در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه ای با موضوع روز جامعه است.
 
تازه به دوران رسیده‏ ها؛ موضوع فیلم جدید میلانی 
 
تهمینه میلانی این روزها نگارش فیلمنامه ای با موضوع نوکیسگی و مشکلاتی که این معضل در جامعه به وجود می آورد را برعهده دارد. وی قصد دارد این فیلم را به عنوان جدیدترین اثر خود مقابل دوربین ببرد.
 
میلانی تحقیقات برای نگارش فیلمنامه این فیلم که هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده را از چند سال پیش آغاز کرده است.
 
این کارگردان در گفت وگو با بانی فیلم درباره وضعیت حال حاضر فیلمنامه فیلم جدید خود گفت: «نگارش این فیلمنامه روزهای پایانی خود را پشت سر می گذارد و پس از پایان مراحل نگارش، برای پروانه ساخت آن اقدام خواهم کرد. ضمن اینکه هنوز وضعیت ساخت و لوکیشن های این فیلم مشخص نیست».
 
محمد نیک بین تهیه کننده آثار میلانی چندی پیش در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها اعلام کرد که این کارگردان چند پروژه و فیلمنامه دیگر در دست دارد که در حال کار کردن روی آنها است و برنامه ریزی برای ساخت فیلم جدید وی به بعد از پایان اکران فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» موکول می شود.
 
این تهیه کننده همچنین تولید فیلم «تنهایی پرهیاهو» که در حوزه دفاع مقدس قرار بود توسط میلانی ساخته شود را به دلیل نبود حمایت مناسب منتفی دانست.
 
«ملی و راه های نرفته اش» آخرین فیلم میلانی محسوب می شود که با موضوعی اجتماعی هم اکنون با بازی ماهور الوند، میلاد کیمرام، السا فیروزآذر، ستاره اسکندری و جمشید هاشم‌پور روی پرده سینماها قرار دارد. این فیلم به مشکلات روز دختران در جامعه پرداخته و روایتگر داستان زندگی دختری جوان و کم تجربه به نام «ملیحه» است که با ازدواجی نادرست و بدون رضایت خانواده با جوانی به نام سیامک دچار مشکلاتی می شود.
 
«آتش بس ۲»، «یکی از ما دو نفر»، «سوپراستار»، «تسویه حساب»، «آتش بس»، «زن زیادی»، «واکنش پنجم» و «نیمه پنهان» دیگر ساخته های سینمایی میلانی طی یکی – دو دهه اخیر محسوب می شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج