جزئیات فیلمبرداری «بازی تاج وتخت»
۶۱۳۰۸۶
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
۵۰۱۲
ایان گلن (Iain Glen) توضیح داد که چرا فیلم‌برداری فصل هشتم Game of Thrones «بازی تاج و تخت» اینقدر طول خواهد کشید.
سینماگیمفا: ایان گلن (Iain Glen) توضیح داد که چرا فیلم‌برداری فصل هشتم Game of Thrones «بازی تاج و تخت» اینقدر طول خواهد کشید. HBO هنوز تاریخی قطعی برای انتشار آخرین فصل این سریال درام فانتزی منتشر نکرده است اما شایعات از این حاکی است که طرفداران باید تا ۲۰۱۹ صبر کنند تا شاهد نتیجه‌ی جنگ‌های وستروس باشند.
 
جزئیات فیلمبرداری «بازی تاج وتخت»

در حالی که طرفداران منتظر محتوای جدید از هفت پادشاهی هستند، هایپ نیز به حضورش ادامه می‌دهد. هنرپیشه‌ی نقش سموئل تارلی، جان بردلی (John Bradley) مقیاس فصل هشت را «عظیم» توصف کرده است. کمی محاسبات ریاضی هم نشان داده است که فصل هشتم گران‌ترین فصل سریال خواهد بود؛ میگل ساپوچنیک (Miguel Sapochnik) کارگردان دو قسمت‌ آخر فصل ۶ برای کارگردانی این فصل خواهد برگشت و میسی ویلیامز نیز (Maisie Williams) در ویدیویی حریت‌انگیز مهارتش با چاقو را داد.

Watchers On The Wall اطلاعات جالبی از ایان گلن، هنرپیشه‌ی جوراه مورمنت، بدست آورده است. در گفت‌وگویی در کامیک کان استاکهلم، گلن فاش کرد که بازیگران Game of Thrones «بازی تاج و تخت» در ۹ اکتبر برای هم‌خوانی فیلمنامه گرد هم می‌آیند. او همچنین توضیح داد که در فصل‌های قبلی سریال از دو گروه اصلی استفاده می‌کرد که همزمان کار می‌کردند اما حال سریال تمام شخصیت‌ها را گردهم می‌آورد و داستان‌ها را به هم مرتبط می‌کند پس دیگر این کار قابل اجرا نیست. وی گفت:

همه‌ی ما در حال ورود به یک قلمرو هستیم، همه‌ی ما شروع کرده‌ایم که در یک خط داستانی قرار بگیریم پس آن‌ها دیگر نمی‌توانند [دو گروه فیلم‌برداری داشته باشند]. به نظرم فصل آخر زیاد طول خواهد کشید زیرا آن‌ها قرار است از یک گروه استفاده کنند چون ما تقریبا همیشه در صحنه‌های مشترک حضور داریم

همانگونه که Watchers On The Wall بیان می‌کند، این اطلاعات با چیزی که طرفداران از تولید فصل هشت Game of Thrones «بازی تاج و تخت» می‌دانند کاملا مطابقت دارد. باور بر این است که فیلمبرداری ۱۰ ماه – تقریبا دو برابر وقت معمول – طول خواهد کشید. این کار کاملا منطقی است. آن‌ها با یک گروه فیلم‌برداری نسبت به فصل‌های قبل که دو گروه فیلم‌برداری داشتند با سرعت کم‌تری فیلم‌برداری خواهند کرد.

با این که این مدت منطقی است اما انتظار طولانی مدت باز هم برای طرفداران خسته‌کننده است. برای این که در این مدت سرگرم باشید، HBO یک ویدیوی انمیشینی ساخته است که به تاریخ وستروس می‌پردازد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج