«فیلم 21» جایگزین قانونی تاینی موویز می شود
۶۱۳۱۱۵
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
۲۱۱۲۰
«فیلم۲۱» تازه‌ترین سامانه ویدیوی درخواستی است که در فضای مجازی راه افتاده است؛ سامانه‌ای متعلق به موسسه «قرن۲۱» که مخاطبان از دوبله فیلمهای خارجی این موسسه خاطره ها دارند.
نمایش خانگی: «فیلم۲۱» تازه‌ترین سامانه ویدیوی درخواستی است که در فضای مجازی راه افتاده است؛ سامانه‌ای متعلق به موسسه «قرن۲۱» که مخاطبان از دوبله فیلمهای خارجی این موسسه خاطره ها دارند.

محمدمهدی جعفری مدیرعامل «قرن۲۱» با اشاره به تلاش برای جلب مخاطبان مجازی در سامانه «فیلم۲۱» به سایت «نمایش خانگی» گفت: «فیلم۲۱» در واقع ادامه موسسه «قرن۲۱» است و تلاش خواهیم کرد از فضای مجازی برای ارتباط بیشتر برای مخاطبان بهره بگیریم.

جعفری ادامه داد: در ابتدای راه اندازی «فیلم۲۱» نزدیک به ۲۳ هزار دقیقه سریال، انیمیشن و فیلم سینمایی دوبله شده خارجی که همگی دارای مجوز هستند را در سامانه ارائه داده ایم. نزدیک به ۴۰۰ تا ۵۰۰ عنوان فیلم ایرانی هم در سامانه بارگذاری شده و به تدریج هم بخش خارجی و هم بخش ایرانی به غنای بیشتری خواهد رسید. عرضه این حجم عناوین مجاز در تاریخ ویدیوی درخواستی ما بی سابقه است.

مدیرعامل «قرن۲۱» افزود: قابلیت مهمی را که در «فیلم۲۱» ایجاد کرده‌ایم استفاده محصولات برای همه جور سرعت اینترنتی است. تماشای آنلاین محصولات، از پخش معمولی تا اچ.دی را دربرمیگیرد و همین باعث میشود مخاطبانی حتی با اینترنتهای سرعت پایین هم بتوانند از محصولات استفاده کنند.

محمدمهدی جعفری درباره هزینه‌ای که کاربران برای استفاده از «فیلم۲۱» باید بدهند اظهار داشت: کاربران می‌توانند با اشتراک ماهانه فقط ۱۵ هزار تومان هرچقدر که می‌خواهند فیلم و سریال و انیمیشن ببینند. ضمن اینکه اگر کسی بخواهد فیلمها را به صورت تکی ببیند هم می‌تواند با صرف هزینه‌ای بین هزار تا ۳هزار تومان این کار را انجام دهد. درباره مصرف اینترنت هم برای کاربرانی که از شرکتهای طرف قرارداد استفاده میکنند اینترنت رایگان است.

جعفری با اشاره به اینکه در حیطه ویدیوی درخواستی به عرضه فیلم و سریال بسنده نخواهد کرد خاطرنشان ساخت: در حیطه سینمای ایران به دنبال برنامه‌سازی با محتوای قوی هستیم و در بحث خارجی هم سعی می‌کنیم برنامه های سینمایی باکیفیت خارجی را دوبله کرده و عرضه کنیم.

مدیرعامل موسسه باسابقه «قرن۲۱» تأکید کرد: سعی می‌کنیم پیشروی حضور موسسات ویدیورسانه در حوزه ویدیوی درخواستی باشیم؛ آینده برای این مدیوم است. تا یکی دو سال آینده دیگر فقط ویدیوی درخواستی است که به کار مخاطبان می‌آید و ما سعی خواهیم کرد هم برای محصولات خودمان و هم برای محصولات دیگر موسسات فضایی آرمانی برای عرضه فراهم کنیم.

یکی از اخبار مرتبط با ویدیوی درخواستی هفته های اخیر تعطیلی سامانه عرضه فیلم «تاینی موویز» بود. محمدمهدی جعفری با اشاره به اینکه از هر گونه رقابت مجاز در حیطه ویدیوی درخواستی استقبال میکند به سایت «نمایش خانگی» گفت: خودم جزو اولین نفراتی بودم که از «تاینی موویز» به خاطر سرقت محصولات «قرن۲۱» شکایت کردم. متأسفانه دست اندرکاران این سایت بدون هر گونه پرداخت حق مولف بسیاری از عناوین دوبله شده «قرن۲۱» را در سایتشان بارگذاری کرده بودند و این رویه اصلا حرفه ای نبود.

جعفری با اشاره به اینکه تا مدتها آرشیو «تاینی موویز» متصل بود به آرشیو موسسات مجاز خانگی بیان داشت: اینها نه حقوق خارجی فیلمها را میخریدند و نه حق دارندگان داخلی رایتها را به رسمیت می شناختند. آرشیو ابتدایی شان متصل بود به فیلمهای موسسات مجاز و برخی محصولات تلویزیون و تازه در دو سال اخیر استودیوی دوبله راه انداخته بودند و برخی فیلمها را به صورت غیرمجاز دوبله میکردند. بماند که اصلا مجوز فعالیت نداشتند. آنها هم میتوانستند مثل خیلی دیگر از موسسات به طریق قانونی مجوز فعالیت بگیرند و قانونی کار کنند اما به سراغ حاضری‌خوری و کار غیرقانونی رفتند و عاقبت هم به گرفتاری دچار شدند.

مدیرعامل قرن۲۱ درباره این دیدگاه برخی مخاطبان که حذف «تاینی موویز» را بخاطر ترس موسسات مجاز از رقابت دانسته اند بیان داشت: رقابت باید برابر باشد. وقتی قانون یک کشور را قبول می کنیم باید به قانون پای بند باشیم اما «تاینی موویز» دنبال رقابت نابرابر بود وگرنه میتوانست برود خیلی زودتر از اینها به دنبال دریافت مجوز قانونی فعالیت و البته دریافت حق پخش صاحبان آثار.

محمدمهدی جعفری تأکید کرد: این حق قانونی همه شهروندان است که در هر حیطه ای که فکر میکنند در آن استعداد دارند کار کنند اما این نمیشود که گروهی بدون دریافت مجوز و با پر کردن آرشیوشان با محصولات دیگران به درآمدزایی بپردازند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1396/07/19
ترجیح میدم تا آخر عمرم هیچ فیلم و سریالی نبینم تا توی این سایت عضو بشم
تاینی را فراموش نخواهم کرد
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1396/07/19
از قدیم گفتن چوب رو که برمیداری گربه دزده در‌میره!
مشخص شد از کجا ضربه خوردن تاینی موویی ها!
هروقت تونستین با کیفیت و محتوا درست و بروز مردم رو راضی کنید میتونید دم از رقابت برابر بزنید.
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1396/07/19
کمتر حرف مفت بزن اقای جعفری .تاینی موویز با کلی کاربر کارمیکرد.باتیم دوبلوری بسیار قوی وآرشیو غنی.حالا سایت خودتو میخای جایگزینش کنی چرا از تاینی مایه میزاری .خیلی زشته بزرگترین رقیبت رو زمین زدن تو رونعشش پایکوپی می کنی.تاینی خیلی واسه مردم مناسب بود مثل شمام گرونفروش نبود همه فیلماش بروز و با کیفیت خوب بود ومجانی بخصوص خارجیهاش.
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1396/07/20
شما ها خودتونو بکشین هم نمیتونین به تاینی برسین
بالاخره خودتون میفهمید مردم سانسور رو قبول نمیکنن
تاینی بهترین سایت در زمینه فیلم و سریال بود و خیلیا رو با سینمای ناب آشنا کرد
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1396/07/23
متاسفم برای امسال شما .. توان رقابت نداری نکن .. موسسه قرن 21 شما چی شد ؟؟ مطمین باش این سایتتم به همون سرنوشت دچار میشه .. حیف تاینی موویز حیییف
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1396/07/23
کدوم خاطره شیرین؟! انتخاب دیگه ای نداشتیم!
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1396/07/24
تاینی تنها تفریح باقی مونده برای ما بود
...
United Kingdom
09:19 - 1396/07/29
گور پدرتون با این سایت مزخرفی که به خیال خودتون میخواین جایگزین تاینی بکنید که به قول معروف شتر در خواب بیند پنبه دانه
... باز ملت فقط میرن دنبال سایت های بدون سانسور نه سایت های مزخرف
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1396/07/30
خدا ازتون نگذره ، چوبش رو میخورین
حیف تاینی موویز
بهترین سایت بود واقعا حیف ...
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1396/08/01
.......,با اون قوانین من دراوردیتون که فقط به درد عمه تون میخوره,......
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1396/08/02
بیاین همگی با هم این سایتا رو تحریم کنیم تا دیگه شاهد اینجور اتفاقات نباشیم
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1396/08/03
هیچوقت نمیتونید جای تاینی رو بگیرید تاینی محشر بود امیدوارم دوباره برگرده و دوباره کار کنه.
واقعا باید این سایت تحریم بشه از طرف نردم تا بفهمه هرگز نمیتونه جای تاینی رو بگیره
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1396/08/05
کاش یه اون دنیایی وجود داشته باشه که تقاص همهء استرس و دردی که به ما دادید.. جوونی ای که از ما سوزوندید.. کینه و آه و افسوس و حسرتی که تو دلمون کاشتید.. رو پس بدبد.. کاش وجود داشته باشه..
هر چند دیگه با وجود آدم نماهایی مثل شما اعتقادی بهش ندارم..
کار شما شخم زدن دل مردمه.. هر روز به یه بهونه.. یه روز طلا.. یه روز دلار.. یه روز تحریم.. یه روز برجام.. یه روز فرجام..... یه عمر فیلترو... حالام این...
من که تو هویت و اصالت وجودی شما موندم... جنس شما از چی میتونه باشه...!!
پاسخ ها
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۱
بیخود جو نده برادر . سایتی که میاد سریال فرا مستهجن گیم اف نرونز رو میزاره باید بسته بشه . دیگه دزدی از اثار دیگر موسستات بماند
امیرحسین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
تو چه میدونی گیم ترونز و فیلم چیه اخه داری نظر میدی ؟ امثال تو باید فیلمایی مثل ستایش رو ببیند و دم نزنند ، اصلا کی شمارو به اینترنت راه داده که تفکرات رو اینجا به نمایش بزاری ؟
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1396/08/11
باید این آرزو رو به گور ببرین که جایگزین تاینی موویز بشین ..... بمیرمم 15 تومن پول سایت مزخرف سانسور دارتونو نمیدیم. به جای این کارا سعی کنید دل مردم و به دست بیارین
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1396/08/29
15000 تومن هزینه اشتراک ماهانه؟؟؟!!!!! اونم برای دانلود فیلمایی که سر و تهش رو کلی سانسور کردن و هیچی نمیشه از فهمید؟!!
مگه خر مغزمون رو گاز گرفته!
هزینه اشتراک ماهانه تاینی 4000 تومن بود .... واقعا که جاش خالیه :(
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1396/10/21
امیدوارم تاینی موویز هر چه زودتر برگرده به دوران اوج خودش و درست بشه چون من هنوز واقعا نمیتونم باور کنم که تاینی موویز به خاطره ها پیوسته و دیگه بین مون نیست ، باورش برای من خیلی سخته .
خدا باعث و بانی تعطیل شدن تاینی رو لعنت کنه که با این کارشون بزرگترین ضربه رو به طرفداران عرصه فیلم ها و سریال های جهانی در ایران زدند .
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1396/10/25
تاینی موویز را فراموش نخواهیم کرد... هرگز از رقبای این سایت فیلم تماشا نمی کنم... هرگز هرگز هرگز
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1396/12/22
میرم از سایتای خارجی فیلم دانلود میکنم ولی از شما سانسور چیهای بی صفت فیلم نمیخرم...
دیگه گذشت اون دورانی که فیلم میاوردین تا دلتون میخواست سانسورش میکردیت...
کل محتوای فیلم رو هم عوض میکردیت میدادیت دست مردم...
تاینی موویز هرکاری میکرد قانونی یا غیر قانونی هرچی که بود خود من رو عاشق سینما کرد...
تا وقتی هم تاینی موویز باز نشه از هیچ سایتی که متعلق به شما و امثال شما باشه فیلم دانلود نمیکنم چه برسه به این ماهی 15 هزار تومن بهتون بدم...
الان دیگه بازی عوض شده حاجی...
اونقدر راه هست برای بدست آوردن یه فیلم... که شما هر سوراخی رو ببندین یه سوراخ دیگه باز میشه...
شما با بستن تاینی موویز نمیتونید درد و بیماری سینمای این مملکت رو حل کنید...
با بستن تاینی فقط دزدها رو پولدارتر میکنید...
سینمای این مملکت نیاز به دلسوز داره نه دزد...
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/01/04
کیفیت افتضاح ،پولم ازم میخان ... 15 هزار؟؟؟؟؟ اصن تو بگو 1 ریال


#فقط_تاینی_موویز
Netherlands
21:46 - 1397/07/29
واقعا متاسفم که فیلم دیدن هم فرمایشی شده
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/08/15
ببخشید این فیلم رو کی میارین؟ تاینی دوباره می آید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج