تصاویر آئودی A1 نسل بعدی لو رفت
۶۱۴۸۲۰
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
۳۳۰۸
کم نیستند روزهایی که رسانه‌های خبری خودرو پر از تصاویر جاسوسی از ماشین‌های جدید می‌شوند و این بارهم،دوربین یک خبرنگار به سمت کوچک‌ترین عضو آلمانی از خانواده آئودی نشان رفته است؛ آلمانی کوچکی که نه تنها چهره‌ای جذاب با مشخصات فنی متناسب با نیازهای شهری یک خانواده‌ی کم‌جمعیت یا نسل جوان را دارد، بلکه به عنوان اولین مدل از نسل جدیدتر سری A1 شناخته می‌شود.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: کم نیستند روزهایی که رسانه‌های خبری خودرو پر از تصاویر جاسوسی از ماشین‌های جدید می‌شوند و این بارهم،دوربین یک خبرنگار به سمت کوچک‌ترین عضو آلمانی از خانواده آئودی نشان رفته است؛ آلمانی کوچکی که نه تنها چهره‌ای جذاب با مشخصات فنی متناسب با نیازهای شهری یک خانواده‌ی کم‌جمعیت یا نسل جوان را دارد، بلکه به عنوان اولین مدل از نسل جدیدتر سری A1 شناخته می‌شود.
 
 تصاویر آئودی A1 نسل بعدی لو رفت

سال ۲۰۱۰ بود که در نمایشگاه خودرو ژنو شاهد حضور کوچکترین عضو خانواده‌ی آئودی بودیم. پس از رونمایی این سوپرمینی اقتصادی، طولی نکشید که آئودی آن را به بازار عرضه کرد. خودرویی که در ۲ مدل ۳ و ۵ درب هاچ‌بک طراحی و تولید شد. از آن سال فقط شاهد به‌روزرسانی‌هایی در زبان طراحی و مشخصات فنی بودیم تا امروز خبر تولد نسل جدید آئودی A1 را شنیدیم.
 
 تصاویر آئودی A1 نسل بعدی لو رفت

همان‌طور که در تصاویر می‌بینید، آئودی A1 نسل جدید به برچسب پوشانده شده تا جزییات و ظرافت طراحی آن لو نرود. با این حال از فرم کلی بدنه، ظاهر چراغ‌های جلو و عقب می‌تواند متوجه چهره‌ی جدید A1 شد. این خودرو به عنوان هاچ‌بک کوچک و لوکس شهری، احتمالا به یک پیشرانه‌ی ۳ سیلندر ۱ لیتری، ۴ سیلندر ۱٫۵ لیتری مجهز می‌شود. هم‌چنین گفته شده که احتمالا آئودی مدل‌های هیبریدی و الکتریکی A1 را هم تولید می‌کند.
 
 تصاویر آئودی A1 نسل بعدی لو رفت
 
از آن‌جایی که این خودرو به فولکس Polo شباهت‌ دارد، ممکن است بالاترین مدل A1 به یک پیشرانه‌ی ۲ لیتری ۲۰۰ اسب‌بخاری مجهز شود. گروه فولکس‌واگن ۹۹٫۵۵ درصد سهام شرکت آئودی را دارد و به عنوان مالک اصلی این خودروساز به حساب می‌آید.
 
 تصاویر آئودی A1 نسل بعدی لو رفت

Audi A1 نسل جدید احتمالا سال آینده رونمایی و معرفی رسمی می‌شود و آئودی آن را از سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه می‌کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج