محبوبیت عجیب آیفون و Snapchat در آمریکا
۶۱۶۱۲۰
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
۳۲۳۲
نظرسنجی بزرگی در بیش از 44 ایالت و بین 6100 نوجوان آمریکایی انجام شده و نتیجه آن تمایل 82 درصدی نوجوانان به خرید آيفون به عنوان گوشی بعدی خود بوده، عددی که نسبت به نظرسنجی پیشین یک درصد رشد داشته.
وب سایت جی اس ام - رامین صفایی: نظرسنجی بزرگی در بیش از 44 ایالت و بین 6100 نوجوان آمریکایی انجام شده و نتیجه آن تمایل 82 درصدی نوجوانان به خرید آيفون به عنوان گوشی بعدی خود بوده، عددی که نسبت به نظرسنجی پیشین یک درصد رشد داشته.
 
 محبوبیت عجیب آیفون و Snapchat بین نوجوانان آمریکایی

در کنار رشد علاقه افراد شرکت کننده در نظرسنجی به خرید آیفون اما موضوع جالب درصد محبوبیت شبکه‌های اجتماعی در بین نوجوانان آمریکایی است. محبوب‌ترینی که نه فیسبوک است و نه توییتر. 47 درصد نوجوانان اسنپ‌چت را به هر شبکه اجتماعی دیگری ترجیح می‌دهند. با تمام رشد اینستاگرام و کپی‌کاری‌هایش همچنان با 24 درصد در این نظرسنجی جایگاه دوم را دارد. در حالیکه این عدد برای فیسبوک 9 درصد و برای توییتر تنها 7 درصد است.
 
 محبوبیت عجیب آیفون و Snapchat بین نوجوانان آمریکایی

اگر کنجکاوید میانگین سن افراد شرکت‌کننده در نظرسنجی را بدانید پاسخ 16 سال است، نوجوانانی از خاواده‌هایی با درآمد متوسط (55000 دلار) تا درآمد‌های بالا (101000 دلار). میانگین درآمد خانوارها 66000 دلار بوده، مقداری بیشتر از میانگین درآمد در آمریکا.

این نظرسنجی از جهات بسیاری اهمیت دارد، نوجوانان بازار بزرگی دارند(با در نظر گرفتن رشد نوجوانان و تشکیل گروه جوانان و میان‌سالان آینده اهمیت بیشتر هم می‌شود) و می‌توانند بخش عظیمی از سود هر شرکت را تشکیل دهند. حرکت از فیسبوک و توییتر به سمت شبکه‌های تصویر محور مثل Snapchat یا اینستاگرام هم می‌تواند تاثیرات بسیاری بر بازار و شیوه ارتباط افراد داشته باشد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج