درخواست ناجا از دولت و مجلس
۶۱۸۷۷۱
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
۲۴۴۷
فرمانده نیروی انتظامی از ورود تجهیزات جدید به مجموعه پلیس کشور خبر داد و در عین حال خواستار حل مشکلات اعتباری ناجا از سوی دولت و مجلس شد.
خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی از ورود تجهیزات جدید به مجموعه پلیس کشور خبر داد و در عین حال خواستار حل مشکلات اعتباری ناجا از سوی دولت و مجلس شد.

سردار حسین اشتری درباره اینکه آیا ناجا از تجهیزات و امکانات جدیدی استفاده خواهد کرد یا خیر؟ گفت: نیروی انتظامی هرسال تجهیزاتی را به داخل مجموعه وارد کرده و این جزو برنامه‌های ماست که برای امسال و خصوصا سال آینده تجهیرات جدیدی را وارد پلیس می‌کنیم تا بتوانیم از این تجهیزات برای انجام بهتر وظایف خود و خدمات به مردم استفاده کنیم.

فرمانده ناجا با اشاره به مشکلات اعتباری در ناجا افزود:‌ در هر صورت ما مشکلات اعتباری داریم که قبلا هم آن را به مسئولان مربوطه ارائه داده‌ایم و امیدواریم با همکاری دولت و مجلس اعتبارات لازم برای تهیه این تجهیرات تأمین شود.

سردار اشتری درباره اینکه آیا این نیازمندی‌ها به مسئولان منتقل شده یا خیر نیز به ایسنا گفت: ما نیازمندی‌ها را مشخص و اعلام کرده‌ایم و اگر تامین شود حتما تجهیرات جدید را تهیه خواهیم کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج