فروش آیفون ۶s هنوز بیشتر از آیفون ۸ است!
۶۲۰۴۸۷
۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
۳۹۵۶ 
در جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، باخبر شدیم که فروش آیفو‌های قدیمی ۶s و ۶s پلاس هنوز بیشتر از آیفون‌های جدید ۸ و ۸ پلاس است.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: در جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، باخبر شدیم که فروش آیفو‌های قدیمی ۶s و ۶s پلاس هنوز بیشتر از آیفون‌های جدید ۸ و ۸ پلاس است.
 
 فروش آیفون ۶s هنوز بیشتر از آیفون ۸ است!

محصولات ۲۰۱۵ اپل یعنی آیفون ۶اس و ۶اس پلاس به عنوان گوشی‌های محبوب، فروش بیشتری نسبت به محصولات ۲۰۱۷ این شرکت آمریکایی دارند. طبق اطلاعاتی که از فروش این‌ گوشی‌ها در سه‌ماهه‌ی اخیر منتشر شده، آیفون ۸ و ۸ پلاس ۱۶ درصد از سهم فروش گوشی‌های آیفون را در اختیار دارند. این درحالی است که آیفون ۶اس و ۶اس پلاس، ۲۴ درصد از این سهم را تصاحب کرده‌اند.
 
 فروش آیفون ۶s هنوز بیشتر از آیفون ۸ است!

شاید بسیاری بگویند که گوشی‌‌های جدید آیفون، به تازگی وارد بازار شده‌اند و باید تا جا افتادن در بازار کمی بیشتر منتظر بمانیم. درحالی که در گزارش منتشر شده در بازه‌ زمانی دقیق سال گذشته، آیفون ۷ و ۷ پلاس ۴۳ درصد از سهم فروش آیفون‌ را در دست داشتند. این مقدار برای گوشی‌های آیفون ۶ و ۶ پلاس در سال ۲۰۱۴ حتی بیشتر بود و به عدد ۴۶ درصد رسیده بود.

با کنار هم گذاشتن این اطلاعات متوجه می‌شویم که آیفون ۸ و ۸ پلاس نتوانستند آن‌چنان باید و شاید نظر مشتریان را به خود جلب کنند. برای همین چشم و امید اپل به گوشی پرچم‌دار امسال خود یعنی آیفون X (آیفون ده) است. حال باید دید که آیفون ده تا چه حد می‌تواند انتظار اپل را از فروش برآورده کند؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج