آتش‌سوزی در جنگل ابر شاهرود
۶۲۳۷۶۷
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
۱۹۹۳
مدیر روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با تایید آتش‌سوزی در بخشی از جنگل ابر شاهرود از اعزام سریع نیروهای این اداره کل به منطقه خبر داد و گفت: تیم‌های اعزامی به همراه مردم محلی در حال خاموش کردن آتش هستند.
خبرگزاری ایسنا: مدیر روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با تایید آتش‌سوزی در بخشی از جنگل ابر شاهرود از اعزام سریع نیروهای این اداره کل به منطقه خبر داد و گفت: تیم‌های اعزامی به همراه مردم محلی در حال خاموش کردن آتش هستند.

ابوالفضل صیادجو از سفر مدیرکل منابع طبیعی استان به محل آتش‌سوزی خبر داد و اظهار کرد: هنوز گزارشی دقیقی از میزان آتش‌سوزی دریافت نشده اما احتمالا سطح آتش‌سوزی چندان گسترده نیست.

وی با بیان اینکه آتش‌سوزی شب گذشته اتفاق افتاده افزود: محلی که آتش‌سوزی در آن اتفاق افتاده خارج از محدوده استان سمنان و در اراضی استان گلستان است.

مدیر روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با بیان اینکه هنوز دلیل آتش‌سوزی اولیه مشخص نیست تصریح کرد: همکاران ما هم برای کمک به اطفای کامل حریق و هم پیگیری دلایل آتش‌سوزی در عرصه حضور دارند و اخبار آن متعاقبا اعلام می‌شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج