دنیامالی از باشگاه ملوان کناره‌گیری کرد
۶۲۵۰۴۹
۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
۹۱۳۶ 
رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه‌ای از سمت خود کناره‌گیری کرد.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت باشگاه ملوان انزلی، احمد دنیامالی با انتشار بیانیه‌ای خطاب به شهروندان انزلی و هواداران ملوان از سمت خود کناره گیری کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

شهروندان فهیم انزلی و هواداران پرشور ملوان، پیش از هر سخنی باید تبریک بگویم پیروزی ارزشمند هفته یازدهم که ملوان را با یک بازی کمتر به رقبایش در مسیر صعود نزدیک کرد. باید از بازیکنان ملوان تشکر کنم که شادی را به شهروندان انزلی هدیه دادند. بارها این جمله را از قول همکارانم در باشگاه شنیده‌اید که ملوان تنهاست، اما باید دوباره تأکید کنم که «ملوان با وجود تمام عشق بی پایان هوادارانش، واقعا تنهاست.»

در 2 سال و نیم گذشته، من و همکارانم در باشگاه با صبوری و متانت از پیچ حواشی و مشکلات بی پایان عبور کردیم و شرافتمندانه در مسیر رقابت سالم ورزشی گام برداشتیم. مشکلات بسیار و حرف برای گفتن از آنچه پشت سر گذاشتیم، بی‌شمار است، اما همچنان معتقدم آنهایی که بی ادعا و بدون سخن گفتن در مسیری که آغاز کرده‌اند، حرکت می‌کنند، معامله‌ای خالصانه‌ای دارند با وظیفه، عشق و اعتقاد به هدف والایی که دنبال می‌کنند، بنابراین همچون گذشته بر خود واجب می‌دانم از ناملایمات و نامهربانی‌ها هیچ نگویم، چرا که ورودم به ملوان به خاطر مردم انزلی و احترام به نام مقدس ملوان بود. زمانی که عضو هیءت مدیره شدم، باشگاه مالک خصوصی داشت و قرار بود منابع مالی را تأمین کند، اما بعد از اتفاقاتی که رخ داد بار سنگین تأمین بودجه به تنهایی بر دوش من قرار گرفت. در 2 فصل گذشته 14 میلیارد تومان از طریق اسپانسرهایی که حتی نامشان روی «پیراهن» هم نیامد، تأمین منابع شد و به کمک همکارانم بخش‌های بزرگی از بدهی ها را کاهش دادیم که بخشی از آن به واسطه دلالی‌های مرسوم در فوتبال ایجاد شده بود و خوشحالم که اعلام کنم امروز ملوان یکی از باشگاه هایی است که اجازه ورود دلال‌ها را به داخل مجموعه‌اش نمی‌دهد.

همواره منش اخلاقی و سبک کاری‌ام به گونه‌ای بوده که ماندن در مسند به هر قیمتی را نمی پسندم و امروز به نقطه‌ای رسیده‌ام که ادامه حضور در رأس هیئت مدیره باشگاه بزرگ ملوان را امکان پذیر نمی‌دانم، از فحوای کلام برخی دوستان منتخب مردم اینگونه استنباط می‌شود که بنده مانعی برای انتقال 70 درصد سهام باشگاه به منطقه آزاد انزلی هستم. بنابراین با ادامه حضور در هیئت مدیره این فرصت طلایی را از قوهای سپید نمی‌گیرم و با استعفا و کنار رفتن بدون حاشیه از رأس هیئت مدیره، این فرضیه که برخی معتقدند احمد دنیامالی مانعی برای انتقال سهام ملوان به منطقه آزاد و دوری برخی ها از کادرمدیریتی باشگاه است را، از بین خواهم برد تا شاید مدیران منتخب شهری در تعاملاتی که با مدیران کشوری خواهند داشت بتوانند بهترین اتفاق ممکن را برای ملوانان رقم بزنند.

باید از اعضای محترم مجمع، هیئت مدیره و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در 2 سال و نیم گذشته در جلسات مجمع و هیئت مدیره حضور داشته‌اند، تشکر و قدردانی کنم. بر خود واجب می‌دانم از تمام سرمربیانی که در مدت زمان حضورم با ملوان همکاری داشته‌اند، تقدیر و تشکر داشته باشم. قدردان تمامی بزرگان و پیشکسوتان ملوان هستم که در 2 سال و اندی گذشته همواره کنار ملوان بودند و در نهایت از همکاران صبورم در باشگاه و بازیکنان ملوان که با تعصب قطعا در این فصل هدیه صعود به لیگ برتر را به هواداران خواهند داد نیز، تشکر و برایشان از صمیم قلب آروزی پیروزی و موفقیت دارم. امیدوارم هواداران از سرمربی، کادرفنی و بازیکنان ملوان همچون گذشته حمایت کنند تا با حمایت بیشتر هواداران پورشور قوهای سپید در پایان فصل شاهد برگزاری جشن صعود شهروندان محترم انزلی باشیم.

با تشکر، احمد دنیامالی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج