فیلمبرداری «مصادره» در ارمنستان به پایان رسید
۶۲۸۲۶۳
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۸
۸۲۰۲
فیلمبرداری فیلم سینمایی «مصادره» به کارگردانی «مهران احمدی» در ارمنستان به پایان رسید.
سینماخبر: فیلمبرداری فیلم سینمایی «مصادره» به کارگردانی «مهران احمدی» در ارمنستان به پایان رسید.

عوامل تولید فیلم سینمایی «مصادره» ازجمله از کارگردان، بازیگران، تدوین، صدابردار و ... امروز - چهارشنبه ۱۷ آبان ماه- مهمان سجادی سفیر ایران در ارمنستان بودند که در واقع با این ضیافت نهار، آخرین سکانس نهایی تولید این فیلم در ارمنستان به پایان رسید.
 
بنا بر این گزارش، در ابتدای این دیدار مهران احمدی کارگردان فیلم سینمایی مصادره از تلاش‌ها و حمایت‌های صورت گرفته توسط سفارت ایران در جهت ساخت این اثر در ارمنستان تشکر کرد و گفت: سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان از اولین روزهای پیش تولید این فیلم در کنار عوامل تولید قرار گرفت و در تمامی مراحل فیلمبرداری از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و شهرداری ارمنستان گرفته تا انتخاب لوکیشن‌های فیلمبرداری، اقامت گروه، ترخیص وسایل و تجهیزات فیلمبرداری در گمرگ مغری و ... کمک‌های شایانی داشت.
 
در ادامه این دیدار سجادی هنرمندان ایرانی را سفیران فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور توصیف کرد که با بهره‌گیری از استعداد ذاتی و خدادادی خود و از طریق ساخت فیلم، تئاتر، موسیقی، شعر و ... فرهنگ و تمدن غنی ایرانی را به جهانیان عرضه می‌دارند و به نحو مطلوبی در پیشبرد دیپلماسی عمومی کشور نقش مهمی ایفا می کنند.
 
سفیر کشورمان در ارمنستان با اشاره به دستورات و تاکیدات وزیر امور خارجه کشورمان در همراهی و حمایت از گروه‌های هنری، فرهنگی، ورزشی و ... عنوان داشت: آقای ظریف به کارکنان دستگاه دیپلماسی موکدا توصیه کرده‌اند که توجه خاصی به هنرمندان کشور که معرف فرهنگ، تمدن، افتخار و غرور ایرانی هستند داشته باشیم.

سجادی هنرمندان را ایثارگران فرهنگی و هنری کشور توصیف کرد که در عرصه فرهنگ و هنر پیشقراول اقدامات دولتها در عرصه دیپلماسی عمومی بوده و اظهارداشت: از ابتدای شروع کار تولید فیلم مصادره ما سعی کردیم درکنار عوامل تولید این فیلم بوده و مشکلات و مسائل را به نحوی مدیریت کنیم که مراحل تولید این فیلم در ارمنستان دچار اختلال نشده و به خوبی پایان پذیرد.
 
مراحل پیش تولید و فیلمبرداری سکانس‌هایی از فیلم سینمایی مصادره از ابتدای مهرماه سالجاری آغاز شد و با پایان یافتن تمامی مراحل تولید این فیلم در ارمنستان تمامی اعضای گروه تولید عصر امروز ایروان را به قصد تهران ترک خواهند کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج