شنا در آبگرم، جان 2 نفر را گرفت
۶۲۹۴۸۰
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
۲۱۴۴۴ 
فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر گفت: دو نفر از شهروندان به هنگام کمک و نجات جان یک نوجوان در آبگرم نیمه کار در این شهرستان غرق شدند.
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر گفت: دو نفر از شهروندان به هنگام کمک و نجات جان یک نوجوان در آبگرم نیمه کار در این شهرستان غرق شدند.

سرهنگ «رضا علی بخشی» اظهار کرد: برابر تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر حادثه غرق‌شدگی دو نفر از شهروندان در هنگام شنا در آبگرم، گشت خودرویی بلافاصله به محل اعزام شد .

وی افزود: مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند دو نفر به هویت‌های "حسین_ ا " حدوداً 16 ساله و "خلیل_ ا " حدوداً سی‌ساله به دلیل غرق‌شدگی در آب فوت کرده‌اند .

سرهنگ علی بخشی تصریح کرد: طی بررسی و تحقیق از شاهدان عینی مشخص شد فردی در حال غرق شدن بوده که هر دو متوفی قصد کمک به وی را داشته و وی را از مرگ حتمی نجات می‌دهند ولی هر دو نفر خود در عمق سه متری غرق می‌شوند که پس از انتقال به بیمارستان نیز فوت آن‌ها به علت خفگی با آب تائید می‌گردد .

وی از همه مردم خواست به هنگام شنا کلیه جوانب ایمنی را رعایت نموده و برابر دستورات مسئولین و افراد متخصص غریق نجات عمل کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج