Ego Cam؛ اپلیکیشنی شگفت‌انگیز برای فیلم‌برداری
۶۳۰۲۷۵
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
۴۹۳۱
برنامه‌ای به اسم Ego Cam ساخته شده که می‌تواند لرزش فیلم‌های سلفی را از بین ببرد. این برنامه با استفاده از الگوریتم تشخیص چهره می‌تواند لرزش فیلم‌ها را بگیرد و به همین دلیل کاربران همیشه در مرکز ویدیو قابل مشاهده هستند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: یکی از مشکلاتی که در زمان دیدن فیلم‌های سلفی به آن بر می‌خورید، لرزیدن بیش از اندازه فیلم‌ها است. در واقع از آنجایی که دوربین جلوی بسیاری از گوشی‌های هوشمند به لرزشگیر اپتیکی تصاویر مجهز نشده، فیلم‌های سلفی با لرزش زیادی همراه هستند.
 
 Ego Cam؛ اپلیکیشنی شگفت‌انگیز برای فیلم‌برداری
 
به همین دلیل برنامه‌ای به اسم Ego Cam ساخته شده که می‌تواند لرزش فیلم‌های سلفی را از بین ببرد. این برنامه با استفاده از الگوریتم تشخیص چهره می‌تواند لرزش فیلم‌ها را بگیرد و به همین دلیل کاربران همیشه در مرکز ویدیو قابل مشاهده هستند.

ین برنامه فعلا در مرحله آزمایشی قرار دارد و برای گوشی‌های آیفون عرضه شده است. سازندگان این برنامه گفته‌اند که Ego Cam در آینده برای گوشی‌های اندرویدی هم عرضه خواهد شد، اما هنوز تاریخ عرضه آن اعلام نشده است.

البته نسخه iOS این برنامه در حال حاضر انرژی زیادی مصرف می‌کند و به همین دلیل ممکن است که باتری گوشی زود تمام شود. امیدواریم که در آینده این مشکل هم برطرف شود. در ادامه می‌توانید ویدیویی از این شکل کارکرد این اپلیکیشن مشاهده کنید:
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 Ego Cam؛ اپلیکیشنی شگفت‌انگیز برای فیلم‌برداری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج