طرح مهار سرقت‌های احتمالی در مناطق زلزله زده
۶۳۰۷۱۲
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
۴۰۴۷
سخنگوی ناجا گفت: اجرای طرح مهار کنترل و پیشگیری از سرقت های احتمالی با استقرار چندین تیم پلیس آگاهی و پیشگیری و اعزام ۴ تیم سگ های زنده یاب به این مناطق از جماه فعالیت های پلیس بوده است.
خبرگزاری مهر: سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به حادثه زلزله استان کرمانشاه گفت:ضمن ابراز همدردی مجدد با بازماندگان این حادثه تلخ و ناگوار به عرض عزیزانم برسانم که در همان ساعات اولیه پلیس استان با بسیج نیروها و تجمیع امکانات در محل حادثه حاضر شدند و با ارسال کمک و ارائه خدمات امنیتی و انتظامی و ترافیکی به آسیب دیدگان یاری رساندند.

سخنگوی ناجا با بیان اینکه همزمان با دستور فرمانده ناجا، دو گردان از تیم یگان های تخصصی ناجا به همراه چند فروند بالگرد با تجهیزات و امکانات کامل به محل اعزام شدند، گفت: در حال حاضر اجرای طرح مهار کنترل و پیشگیری از سرقت های احتمالی با استقرار چندین تیم پلیس آگاهی و پیشگیری در حال انجام است؛ اعزام ۵۰۰ نفر از کارکنان پلیس در رده های تخصصی و ویژه و همچنین استقرار تجهیزات خودرویی امداد و نجات در محل حادثه انجام شده است.

وی افزود: یگان های ویژه در شهرستان سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی و قصرشیرین استقرار پیدا کردند و نیروهای کمکی از استان های معین همدان، کردستان و لرستان به محل حادثه اعزام شدند.

سردار منتظرالمهدی با بیان اینکه پنج تیم تخصصی تشخیص هویت برای شناسایی احتمالی اجسداد مجهول الهویه در محل حادثه حاضر هستند، خاطرنشان کرد: ۲۰ تیم گشت پلیس راهور در سرپل ذهاب و ۳۰ تیم جاده ای در پلیس راه های مرزی کرمانشاه و شهرستان سرپل ذهاب در حال انجام مأموریت هستند؛ اعزام ۴ تیم سگ های زنده یاب نیز از اقداماتی است که در حال اجرا است.

سخنگوی ناجا گفت: از ساعاتی پیش فرمانده انتظامی وارد استان کرمانشاه شده تا از نزدیک در جریان فعالیت های انتظامی انجام شده در محدوده مناطق زلزله زده قرار گیرد.


برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج