آغاز فیلمبرداری قصه‌ای زنانه در بازار بزرگ تهران
۶۳۲۵۶۹
۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
۱۲۱۲۹
محدثه حیرت( بازیگر فیلم سینمایی «ائو» (خانه) ) در دومین نقش‌آفرینی خود به همراه کریم امینی با گریمی متفاوت در بازار بزرگ تهران مقابل دوربین «پاسیو» رفتند.
خبرگزاری ایسنا: محدثه حیرت( بازیگر فیلم سینمایی «ائو» (خانه) ) در دومین نقش‌آفرینی خود به همراه کریم امینی با گریمی متفاوت در بازار بزرگ تهران مقابل دوربین «پاسیو» رفتند.

 به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه؛ علاوه بر محدثه حیرت و کریم امینی، بازیگران دیگر این فیلم همچون یاسمن ترابی، بهروز قادری و حسین ملکی نیز در نخستین سکانس‌های «پاسیو» مقابل دوربین رفته‌اند.

قصه فیلم در لوکیشن‌های متعددی می‌گذرد که تمامی آنها در تهران واقع شده‌اند. همزمان با شروع فیلمبرداری، سینا گنجوی نیز تدوین فیلم  را آغاز کرده است.

سینا گنجوی فرزند عباس گنجوی تدوینگر صاحب‌نام سینماست که جوایز متعددی را در این حوزه دریافت کرده و فیلم سینمایی «آبجی» ساخته مرجان اشرفی‌زاده از جمله کارهای اوست که این روزها در نوبت اکران قرار دارد.

«پاسیو» که قصه‌ای زنانه را در بستر شهر روایت می‌کند، اولین تجربه بلند مریم بحرالعلومی در مقام کارگردان است. او تحصیلکرده رشته سینما و عضو انجمن برنامه‌ریزان و دستیاران کارگردان خانه سینمای ایران است که بعد از ساخت چند فیلم کوتاه داستانی و تجربی، «پاسیو» را به عنوان اولین فیلم بلند خود مقابل دوربین برده است.

بهناز جعفری، محدثه حیرت، کریم امینی، حسین ملکی، یاسمن ترابی، بهروز قادری، سحر غمخوار و بهنوش بختیاری بازیگران «پاسیو» هستند و به زودی افراد دیگری نیز به مجموعه بازیگران این فیلم اضافه خواهند شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج