بهترین گزینه جانشینی بن افلک در نقش بتمن
۶۳۲۹۰۰
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
۳۹۰۵ 
اگرچه بن افلک اکنون در پوست و گوشت نقش بتمن در دنیای سینمایی DC فرو رفته است، اما حتی طبق اظهارات خود او کاملاً با نقش بتمن اخت نگرفته و به دنبال راهی آبرومندانه برای جدا شدن از این پروژه است.
سینما سینما: اگرچه بن افلک اکنون در پوست و گوشت نقش بتمن در دنیای سینمایی DC فرو رفته است، اما حتی طبق اظهارات خود او کاملاً با نقش بتمن اخت نگرفته و به دنبال راهی آبرومندانه برای جدا شدن از این پروژه است. 
 
اکنون که سری فیلم های دنیای DC به میانه راه رسیده اند، این سوال پیش میاید که آیا با خروج افلک از این پروژه با پایان نیمه کاره برای این سری مواجه خواهیم شد یا تهیه کنندگان به دنبال بازیگری جانشین برای نقش بتمن خواهند بود.
 
بهترین گزینه جانشینی بن افلک در نقش بتمن 

پایان سری فیلم های دنیای DC در این نقطه چندان عاقلانه به نشر نمیرسد، از این رو حدس و گمان ها در خصوص یافتن بازیگر جایگزین به جای بن افلک در محافل مختلف جریان دارد. طبق گزارشاتی از Campea و Screen Rant به نظر میرسد به همین زودی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) به عنوان جایگزین افلک برای نقش بتمن انتخاب شده باشد. کارگردان فیلم بعدی بتمن، مت ریوز نیز دیدارها و صحبت هایی با جیلنهال درباره نقش بتمن و بروس وین داشته است.
 
 البته تمامی این اخبار تا پیش از اعلام رسمی در رده شایعات قرار خواهند گرفت، اما در گزارش اسکرین رنت این نکته نیز ذکر شده که جیک جیلنهال پیش از این برای بازی در نقش بتمن در سه گانه کریستوفر نولان تست بازیگری انجام داده بود که این نقش در نهایت به کریستین بیل رسید. در هر صورت این سوال همچنان بدون پاسخ مانده است که با جایگزینی بازیگر نقش بتمن چه سرنوشتی در انتظار سری فیلم های دنیای DC خواهد بود.

جیلنهال بازیگر 37 ساله آمریکایی است که به خاطر بازی خوبش در فیلم های زیادی مانند؛ Southpaw، Nightcrawler، Life، NocturnalAnimals، Prisoners، Brothers، Zodiac و Brokeback Mountain در دنیای هالیوود شناخته شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج