دلیل خودداری آنچلوتی از مذاکره با فدراسیون ایتالیا
۶۳۲۹۵۴
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
۳۹۹۸
سرمربی پیشین بایرن مونیخ با وجود تمایل فراوان ایتالیایی‌ها به انتصاب وی به عنوان سرمربی جدید آتزوری، هنوز با فدراسیون فوتبال کشورش وارد مذاکره نشده است.
خبرگزاری تسنیم: 3 روز از اخراج جامپیرو ونتورا سرمربی تیم ملی ایتالیا می‌گذرد و هنوز خبری از نزدیک شدن فدراسیون فوتبال ایتالیا به عقد قرارداد با یک گزینه جدید نیست. در واقع درباره آینده کادر فنی فعلاً همه چیز در حد گمانه‌زنی است. از کارلو آنچلوتی، سرمربی سابق بایرن مونیخ که دو ماه پیش اخراج شد، به عنوان محتمل‌ترین گزینه هدایت آتزوری یاد می‌شود اما واقعیت این است که او حتی هنوز به طور جدی با مسئولان فوتبال ایتالیا وارد مذاکره نشده است و دلیلش هم وجود ابهام دربار ساختارمدیریتی فدراسیون فوتبال ایتالیا و ماندن یا نماندن کارلو تاوکیو در سمت ریاست این فدراسیون است.

طبق گزارش نشریه کوریره دلاسرا، آنچلوتی به مسئولان فوتبال کشورش هشدار داده که تنها در صورتی هدایت تیم ملی ایتالیا را برعهده خواهد گرفت که فدراسیون به او شرایط کار در یک پروژه مشخص و در خور اعتنا را پیشنهاد کند. گویا اتفاقی که کارلتو نمی‌خواهد برایش رخ دهد این است که با انتصابش به سپر بلایی برای رئیس فدراسیون تبدیل شود، کسی که بعد از ناکامی ایتالیا برای صعود به جام جهانی به شدت تحت فشار است و خیلی‌ها خواهان استعفایش شده‌اند.

آنچلوتی نمی‌خواهد به عنوان کسی استخدام شود که صرفاً برای ابقای تاوکیو و تغییر نظر مردم ایتالیا نسبت به رئیس فدراسیون روی کار می‌آید و به همین دلیل او می‌‌خواهد تا 28 نوامبر (هفتم آذر) که زمان برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال ایتالیا است صبر کند تا مطمئن شود که او گزینه‌ای واقعی برای هدایت آتزوری است. در همین حالا گفته می‌شود که کارلتو تا روز یکم جولای سال 2018، که پایان قراردادش با بایرن مونیخ است، هدایت تیمی را بر عهده نخواهد گرفت.

در همین حال کوریره دلاسرا نوشته است که یک تهدید بسیار جدی برای استخدام کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی ایتالیا وجود دارد که آن وضعیت فعلی آرسنال است به خصوص که کارلتو به بازگشت به فوتبال باشگاهی تمایل دارد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج