تصاویری از مدل جدید بی ام و سری ۷ منتشر شد
۶۳۳۶۷۸
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
۵۰۱۷ 
تصاویر مفهومی جدید ی که از بی ام و منتشر شد، نشان می دهد که خودروهای سری ۷ این کمپانی طراحی متفاوت تری نسبت سری قبلی خود خواهند داشت، برای مثال طراحی X7 در آینده نسبت به خودرویی که هم اکنون می شناسیم تفاوت زیادی خواهد داشت و به گفته های خود کمپانی در اکثر مدل ها نیز این طراحی پیاده سازی خواهد شد.
وب سایت زوم تک - بهنام خدابخشی: تصاویر مفهومی جدید ی که از بی ام و منتشر شد، نشان می دهد که خودروهای سری ۷ این کمپانی طراحی متفاوت تری نسبت سری قبلی خود خواهند داشت، برای مثال طراحی X7 در آینده نسبت به خودرویی که هم اکنون می شناسیم تفاوت زیادی خواهد داشت و به گفته های خود کمپانی در اکثر مدل ها نیز این طراحی پیاده سازی خواهد شد.
 
 تصاویری از مدل جدید بی ام و سری ۷ منتشر شد

کمپانی بی ام و هم اکنون درحال فعالیت به روی یک نمونه ی فیس لیفت از سری ۷ خود می باشد که در حال حاضر، در پیست نورنبرگ تست های نهایی خود را می گذراند. عموما در طراحی خودروهای فیس لیفت از یک سری تزفندهای طراحی استفاده می شود تا شکل ظاهری خودرو تغییراتی داشته باشد ولی اینبار گویا قضیه فرق داشته و نوع طراحی BMW به طورکلی تغییر کرده است و در مقابل خودروهایی نظیر X7، سری ۸ و i8 از طراحی فوق العاده ای بهره می برد.
 
 تصاویری از مدل جدید بی ام و سری ۷ منتشر شد

قطعا مدل جدید سری ۷ کمپانی بی ام و تفاوت های بیشتری نسبت به یک خودروی فیس لیفت خواهد داشت، یعنی علاوه بر یک سری تغییرات ظاهری از لحاظ تکنولوژی و فنی نیز با سایر خودروهای سری ۷ متفاوت خواهد بود و در آینده پس از معرفی این خودرو شاهد تغییراتی که در مدل جدید اتفاق افتاده است، خواهیم بود. ایده ای که طراح مستقل این سری از خودروهای BMW داده است گویا طراحی بخش جلویی خودرو مستقیما از X7 گرفته شده است و در قسمت پشتی طراحی چراغ های عقب از X4 سال ۲۰۱۹ برداشته شده است.

با اینکه جلو پنجره ی این خودرو حس یک خودروی شاسی بلند را به همه منتقل می نماید ولی مدیران ارشد این کمپانی به طور رسمی اعلام کرده اند که این خودرو تنها در مدل های سدان و اسپرت معرفی خواهد شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج