توضیح درباره نشست مقامات ایرانی و اتحادیه اروپا
۶۳۴۰۲۶
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴
۵۹۱۵ 
سخنگوی سازمان انرژی اتمی د رخصوص نشست روزهای سه شنبه و چهارشنبه مقامات ایرانی و اتحادیه اروپا توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر: بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در حاشیه مراسم ختم پدر بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در جمع خبرنگاران با اشاره به نشست روزهای سه شنبه و چهارشنبه مقامات ایرانی و اتحادیه اروپا، اظهار کرد: ما سال گذشته نشستی تحت عنوان انتظارات و مسئولیت ها در بروکسل در خصوص همکاری های هسته ای و اتحادیه اروپا داشتیم و در آنجا بحثی شد که چنین برنامه ای در تهران برگزار شود.

وی ادامه داد: نشست روزهای شه شنبه و چهار شنبه در اصفهان در همین چارچوب برگزار خواهد شد و در آنجا بررسی می کنیم که همکاری های هسته ای ایران و اتحادیه اروپا به چه نقطه ای رسیده و چه چشم اندازی پیش رو داریم.

کمالوندی افزود: در مراسم افتتاحیه این نشست سخنرانانی از کشورهای مختلف اروپایی و اعضای اتحادیه اروپا و ایران سخنرانی خواهند کرد و بررسی خواهیم کرد که در حوزه همکاری های هسته ای چه اقداماتی انجام شده و چه اقداماتی باید انجام شود.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پاسخ به سوال دیگری که آیا در این نشست در مورد موضوع برجام و مسائل پیش روی آن نیز صحبت خواهد شد یا خیر، گفت: من در سخنرانی خود به این موضوع و مشکلاتی که از طرف آمریکا در ارتباط با برجام به وجود آمده خواهم پرداخت و اعضای مختلف برجام باید تدابیری داشته باشند که چگونه می توان جلوی این روندی که به ناکجا آباد ختم می شود را گرفت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج