منع استفاده از Kaspersky به اروپا رسید!
۶۴۰۷۹۷
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
۳۰۹۶ 
مدیر مرکز سایبری و امنیت ملی بریتانیا (NCSC)، سیاران مارتین، گفت که روسیه قصد دارد تا دولت مرکزی بریتانیا و زیرساخت های ملی بحرانی انگلیس را هدف قرار دهد. او اعلام کرد که در سیستم های حاوی اطلاعات مربوط به امنیت ملی باید از نرم افزار روسی کسپرسکای اجتناب کرد.
وبسایت سخت افزار: مدیر مرکز سایبری و امنیت ملی بریتانیا (NCSC)، سیاران مارتین، گفت که روسیه قصد دارد تا دولت مرکزی بریتانیا و زیرساخت های ملی بحرانی انگلیس را هدف قرار دهد. او اعلام کرد که در سیستم های حاوی اطلاعات مربوط به امنیت ملی باید از نرم افزار روسی کسپرسکای اجتناب کرد.Kaspersky  یک نرم افزار امنیتی است که متعلق به مسکو است و بزرگترین سازمان نرم افزاری روسیه در انگلستان نیز است. سیاران مارتین معتقد است که روسیه از فضای سایبری برای جاسوسی، اختلال و عملیات نفوذ استفاده میکند.
 
منع استفاده از آنتی ویروس Kaspersky به اروپا رسید!

یوجین کسپرسکای، مدیر عامل کارخانه ی کسپرسکای، وابستگی به دولت روسیه را رد کرده است، حتی حاضر است تا کشورش را ترک کند و از این موضوع که خطر بزرگی برای کسب و کارش است رهایی یابد. لازم به یادآوری است که وزارتخانه های آمریکا نیز استفاده از این نرم افزار را به دلیل ارتباط این شرکت با نهادهای جاسوسی روسیه ممنوع کرده اند. با این حال این شرکت همچنان این موضوع را تکذیب میکند و برای رفع نگرانی انگلیس حاضر است تا با مرکز امنیت سایبری ملی انگلیس همکاری کند.

انگلیس در یک سال گذشته بارها شاهد حملات سایبری به سازمان خدمات بهداشت ملی انگلیس ( NHS ) و پارلمان این کشور بوده است که به نقل از کارشناسان، روسیه در این حملات نقش داشته است. این حملات باعث آشفتگی و بهم ریختگی شدید سازمان های انگلیس و دولت این کشور شده است.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1396/11/14
کسپرسکی است که اسم روسی است نه کسپراسکای که اسکای آن انگلیسی است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج