واکنش آنچلوتی به حضور در تیم ملی ایتالیا
۶۴۰۹۰۲
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
۶۴۴۸ 
سرمربی سرشناس ایتالیایی تاکید کرد که قصد بر عهده گرفتن هدایت یوونتوس و تیم ملی ایتالیا را ندارد. او به حضور در میلان هم واکنش نشان داد.
ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، کارلو آنچلوتی به خاطر کسب نتایج ضعیف با بایرن مونیخ از کار بر کنار شد و هنوز هدایت تیمی را بر عهده نگرفته است. خبرهای زیادی درباره حضور آنچلوتی در میلان، یوونتوس و تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا به گوش می‌رسد اما او هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته است.

آنچلوتی درباره حضور روی نیمکت آتزوری، گفت‌: فدراسیون فوتبال ایتالیا با من تماس گرفت. جواب من این بود که افتخار می‌کنم هدایت تیم‌ ‌ملی کشورم را بر عهده بگیرم اما زمان حضور در تیم ملی نرسیده است. من هنوز می‌توانم هر روز سر تمرین بروم و در زمینه باشگاهی فعالیت کنم.

او ادامه‌ داد: تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا به تغییرات اساسی نیاز دارد. باید تصمیمات جدیدی گرفته شود مثلا این که تعداد تیم ها از ۲۰ تیم به ۱۸ تیم کاهش داده شود و این به سود تیم‌ ‌ملی است.

سرمربی سرشناس ایتالیایی درباره حضور در یوونتوس گفت‌: همه شما گذشته من را در این تیم می‌دانید و من نمی‌خواهم دوباره چنین دورانی را تجربه کنم. نمی‌خواهم به خاطر گذشته‌ای که دارم دوباره هدایت یوونتوس را بر عهده بگیرم.

آنچلوتی در پایان صحبت‌های خود همچنین درباره حضور در میلان هم این گونه پاسخ داد: هنوز سران چینی این باشگاه تماسی با من نداشته‌اند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج