انتقاد ناجا از کاهش بودجه نیروی انتظامی
۶۵۱۰۴۱
۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
۸۱۰۲
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه امنیت انتخابات به بهترین شکل تامین شد، گفت که ناجا مسئولیت تامین امنیت و نظم داخلی کشور را بر عهده دارد که نیازمند همراهی مجلس در کمیسیون امنیت ملی است.
خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه امنیت انتخابات به بهترین شکل تامین شد، گفت که ناجا مسئولیت تامین امنیت و نظم داخلی کشور را بر عهده دارد که نیازمند همراهی مجلس در کمیسیون امنیت ملی است.

سردار اشتری در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به همراه معاونانش حضور پیدا کرد و گزارش مفصلی از فعالیت‌های هشت حوزه تخصصی نیروی انتظامی ارائه کرد.

وی با بیان اینکه مسئولیت تامین امنیت و نظم داخلی کشور را ناجا بر عهده دارد، گفت: ما از همه ظرفیت‌ و امکانات خود استفاده می‌کنیم که توانسته‌ایم برقراری امنیت را به خوبی انجام دهیم، نمونه این کار تامین امنیت انتخابات بود که ادعا می‌کنیم به بهترین شکل تامین شد.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه ناجا به همراهی مجلس و کمیسیون امنیت ملی در موضوع بودجه نیازمند است، افزود: شاهد کاهش بودجه در برخی از ردیف‌ها همچون مرزبانی هستیم آن هم بودجه‌ای که 96 درصد آن مربوط به حقوق و مزایاست. با این وضعیت سوال این است که چگونه می‌توانیم بقیه کارهایمان را انجام دهیم آن هم در شرایطی که ما با محدودیت در تامین امکانات ماشینی و سخت‌افزاری بخصوص در تعداد پاسگاه‌ها و نیروی انسانی مورد نیاز مواجهیم.

در ادامه این جلسه، کمیسیون امنیت ملی از زحمات و تلاش شبانه‌روزی سبزپوشان نیروی انتظامی جهت تامین امنیت و نظم داخلی تقدیر و تشکر کرد و جمع‌بندی بر آن شد که با توجه به اهمیت ماموریت‌های نیروی انتظامی، پیشنهاداتی تنظیم و پیگیری شود که بخشی از هزینه‌ها ناجا را تامین کند.

همچنین در این جلسه رییس مرکز پژوهش‌های مجلس و همکارانش گزارشی درباره بودجه و اعتبارات نیروی انتظامی ارائه کرد و پیشنهادات عملیاتی را جهت حمایت از ناجا مطرح نمود که شامل افزایش سهم ناجا از حق کشف و از ردیف بنیه دفاعی و همچنین اختصاص سهمی از تراکنش‌های بانکی از جمله این پیشنهادات بوده است.

در ذیل این گزارش از همکاری و کار مشترک مرکز پژوهش‌ها و نیروی انتظامی در بررسی شرایط و وضعیت خدمات، ماموریت‌ها و بودجه نیروی انتظامی تقدیر شد.
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1396/10/03
و عدم انتقاد آموزش و پرورش!!!!!!
United States
19:28 - 1396/10/03
آقای روحانی شما بودجه مرزبانان رو کاهش دادید بودجه پلیس رو کم کردید عوارض رو زیاد کردید پس این بودجه لعنتی کجا هزینه میشه؟نمیدونم شاید حتی نظرمو نبینی
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1396/10/03
خداوکیلی بفکر حقوق های کارکنان ناجا باشید
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1396/10/03
نیروی انتظامی بایستی بیشترین حقوق را داشته باشن باتوجه به حجم کار و استرس زابودن و سختی کار.هرهفته ناجا شهید میدهد
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1396/10/03
واقعا پرسنل ناجا خیلی مظلوم هستند حقوق انها خیلی ناچیزه حقوقشون افزایش بدین
پاسخ ها
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
واقعا پرسنل ناجا خیلی زحمتکش هستن. به اندازه یه پیک موتوری حقوق نمیگیرن
United Arab Emirates
00:36 - 1396/10/04
بودجه های امور فرهنگی خوب جواب نداد لااقل ناجا را قوی کنید بتو اند با بی فرهنگان مقابله کند
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
لطفا حقو ق با ز نشتگا ن نیر و ی ا نتظا می ک به کد ای افتا ده تو جه نما ید
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1396/10/17
مگه حقوق بقیه ارگان ها زیاده که مال ناجا زیاد نیست خدایش حقوق نزاجا و باز نشتگانش هم خیلی کمه اکثرا با مسافر کشی اگه برادران ناجا بذارند و جریمه های زیادی برای آنان ننویسند
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1396/12/15
مامور ناجا هم خودش هم خانوادش همیشه استرس دارن با حقوق کم و وقتی که همه میرن گردش اینا اماده باشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج